Wpis z mikrobloga

http://e-reporter.pl/2017/03/21/sprawa-ewy-tylman-krzyczal-przez-sen-ze-nie-zabil-ewy/

Prokurator J. wygląda na zdjęciu tragicznie niewiarygodnie. Grunt jej się pali pod stopami.
Na szczęście wielu obiektywnych ekspertów w zakresie prawa jawnie ocenia pracę prokuratury jako nieprofesjonalną oraz wskazuje, że policja i prok. powinni ponieść za to odpowiedzialność. Nie będzie więc tak łatwo, jak się być może wydawało pani J. na poznańskim podwórku.
Tak czy siak, nie mam nadziei, że sprawiedliwość dosięgnie w tej sprawie wszystkich naprawdę winnych- czy to morderstwa czy zaniedbań.

#ewatylman
  • 72
@selawi: Spójrz na miny prokuratury, Jarecka...a Mazur wygląda w ogóle jakby chciała uciec, no cóż, wiemy z wcześniejszych jej wystąpień, że ta sprawa musi ją wiele kosztować, ale taką ma rolę. Pamiętamy jak wcześniej powtarzała notorycznie: oskarżony AO.
Myślę, że poza tym, osoby mające nieczyste sumienie w tej sprawie i tak nie mają spokojnego snu, sumienie gryzie mocniej lub słabiej ale jednak. I to jest pocieszające, choć w małym stopniu. Ale
No właśnie, jeżeli to nagranie faktycznie istnieje, to co takiego nie wygodnego dla policjantow ono zawiera, że postanowili go nie ujawniać.
@selawi Jakoś trudno jest uwierzyć, po 16 miesiacach pojawia sie świadek, który rzekomo słyszał to nagranie. Nie wie o nim prokuratura, nie wie o nim żadna ze stron. Dlaczego nie zgłosił tego odpowiednim osobom? Tylko zwierzyl sie jakiemuś "dziennikarzowi" i teraz czeka, aż ktoś zaprosi go do sądu.
@selawi Ale ja nie mówię, że nie wierzę w to jak Adam był traktowany przez policjantów. Mogło być tak jak mówił. Ale jakoś wątpię w tego świadka i w istnienie nagrania, o którym zechciał powiedzieć po takim czasie.
@Argonom @selawi @ariwle30: Dziennikarze Śledczy Sobolewskiego oskarżają Poznańskich prokuratorów i Policję o mataczenie w sprawie, zatajanie faktów oraz terror podczas przesłuchań świadków i namawianie dziennikarza śledczego do składania fałszywych zeznań i na Rutkowskiego.Policjanci KWP nagrywają prokuratorów i Wyciekły nagrania wideo z przesłuchania Adama Z. o które były ukrywane przed społecznością i mediami. Oskarża się Poznańskich Policjantów o zniszczenie kluczowych obciążających ich dowodów i najścia na redakcję podczas nieobecności redaktora poznańskiej redakcji.