Wpis z mikrobloga

http://e-reporter.pl/2017/03/21/sprawa-ewy-tylman-krzyczal-przez-sen-ze-nie-zabil-ewy/

Prokurator J. wygląda na zdjęciu tragicznie niewiarygodnie. Grunt jej się pali pod stopami.
Na szczęście wielu obiektywnych ekspertów w zakresie prawa jawnie ocenia pracę prokuratury jako nieprofesjonalną oraz wskazuje, że policja i prok. powinni ponieść za to odpowiedzialność. Nie będzie więc tak łatwo, jak się być może wydawało pani J. na poznańskim podwórku.
Tak czy siak, nie mam nadziei, że sprawiedliwość dosięgnie w tej sprawie wszystkich naprawdę winnych- czy to morderstwa czy zaniedbań.

#ewatylman
  • 72
  • Odpowiedz
@Argonom: Niejestem z Poznania i o ile dobrze wiem ksiązke pobytu gości wymienia sie raz na rok dziś już nie ustalisz kto i kiedy tam przebywał .Jak pisałam o Puszczykowie i możliwości powiązań z ajetanem na wszystkich forach wszyscy starali sie Adamowi Z udowodnić wine o co zresztą też nie mam pretensji
  • Odpowiedz
@selawi: Miejsce gdzie wskazał Sobolewski gdzie prawdopodobnie wywieziono Ewe znalazłam wpis z czerwca zakończono przebudowe dzikiego parkingu mamy nowoczesny parking
  • Odpowiedz
@Argonom: Oszalałeś? Wróć do faktologii. Kim jest Sobolewski? Postać o znaczeniu selawi, a Ty piszesz o tym jak o prawdzie objawionej. Masz te taśmy z obijania od Sobolewskiego, czy tylko Sobolewskiemu niejaka Monika je wykradła, jego pracownica-kret?
  • Odpowiedz
@1korner: Sobolewski...wychodzi na to, że może być tak samo wiarygodny jak policja, prokuratura, Rutkowski, czy wszyscy oni razem wzięci, a może bardziej? Widząc co się wyprawia w tej sprawie, odwołujesz się do faktologii... Podaj może źródła wszystkim, bo się zdążyliśmy w tej prawdzie objawionej pogubić. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja już nie siedzę w tej sprawie na bieżąco, czasu brak.
  • Odpowiedz
@Argonom: Ależ nie sposób w tym siedzieć, Prokuratura w Zielonej Górze nie nadąża, a co dopiero my : ) Wszyscyśmy się pogubili, co chwilę jakiś królik z kapelusza. Już trudno o tym dyskutować poważnie.
  • Odpowiedz
@1korner: I tu się z Tobą zgodzę, możemy pójść dalej- czy to było zamierzone działanie...( ͡ ͜ʖ ͡) W końcu temat się rozpuszcza przecież, wreszcie. I nikt już nie pisze o badaniu powtórnym zwłok etc. Tylko @selawi grzebie i wierci w puszczykowskich wieczorkach poetyckich szukając powiązań nici jedwabnych z białych spodni młodzieńca nocnego biegacza znad Warty z dalekim Londynem, czy w ogóle takie miasto jest???( ͡
  • Odpowiedz
@selawi @1korner 1korner pisał kiedyś bardzo rozsądnie, nagle zmienił front i od tamtej chwili trudno go czasami zrozumieć ;) Przed tym, zanim zmienił front, nawoływał, żeby dochodzić do prawdy, pisał, coś że go straszą na priv chyba, coś takiego, nie pamiętam dobrze. a w ogóle pogódźcie się chłopaki ;)
  • Odpowiedz
@Argonom: Teraz prawda wychodzi ale ta prawda nie pasuje mu do jego wizji rozwiązania sprawy .Jak pisałam o podobnej sprawi J.Wacha to też mnie wyśmiał i nie wierzył
  • Odpowiedz