Wpis z mikrobloga

Dobra mirki czas coś #!$%@?ć poważnego.
Potrzebne było by 13-48 osób co chciało by zagrać w #neuroshima na mechanice #deprofundis
Chwilowo nie mam czasu, więc piszę tylko #ogloszenie i tłumacze że chodzi o grę opartą o listy (takie papierowe na pocztę się idzie i wysyła) podczas której wcielacie się w mieszkańców #usa zniszczonego wojną.
Jak dokładnie wygląda świat, kim można grać i tak dalej opiszę później jak okaże się że są chętni do gry.
W ramach "atrakcji" będę starał się być MG i co jakiś czas podsyłać graczom listy z otchłani by zaburzać i napędzać im rozgrywkę.
TAK WIEC JAK BRZMI CIEKAWIE, ZOSTAW CHOCIAŻ PLUSIK BYM WIEDZIAŁ CZY PISAĆ W CAŁOŚCI OPISY.

#rpg #postcrossing #postapokalipsa #wykopoczta się kwalifikuje?
Pobierz wytrzzeszcz - Dobra mirki czas coś #!$%@?ć poważnego.
Potrzebne było by 13-48 osób c...
źródło: comment_u37lX8HPoTtCRPqCF2g0yh17TCfYn7sT.jpg
  • 35
@wytrzzeszcz: Customowe perki (goddamn nie pamiętam jak to się nazywało w neuro :D), opisy broni, propozycje dodatkowych mechanik, zabawy na forach w stylu "każdy dopisuje akapit", wszystko by się w tym znalazło. On się potem wkręcił w "redakcję" któregoś forum i miał kilka większych artów, m.in lokacji właśnie.
Ale długie godziny też spędziliśmy "grając" przez gg w formie opowiadania. A styl pisania podręczników idealnie nam do tego podpasował.
@wytrzzeszcz: Niezupełnie, Grem robił oryginalną, czarno-białą, zamieszczoną w podstawce, wersja kolorowa, ta, którą zamieściłeś i ta, do której dałem linka jest moja. Publikowałem ją na Wrotach Wyobraźni, ale ten portal już dawno nie istnieje, nie było więc jak zaktualizować krążącą po sieci wersję 1.0.
Nie, po prostu podesłałem Ci nowszą wersję, bo zobaczyłem, że nadal jej ktoś używa i może się komuś przydać.