Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mirków i Mirabelki
Potrzebna pomoc odnośnie #friendzone
Otóż od jakiegoś czasu (nieco ponad rok) mam kontakt z #rozowepaski - od samego początku mówiła, żebym nie liczył na związek ani nic, bo nie dopuszcza do siebie nikogo, po prostu nie chce być zależna/angażować się itp.
Do tego czasu utrzymujemy codzienne rozmowy, nawet jak jedno z nas wyjeżdżało za granicę.
Po około 10 miesiącach znajomości bardziej się otworzyliśmy przed sobą, zaczęły się ostrzejsze rozmowy, z czasem też akcje i do tej pory jesteśmy #fuckfriend
Ostatnio przez przypadek był temat #zwiazki - utrzymuje, że nadal nic z tego, że po prostu nie chce się wiązać z kimkolwiek. Jestem w sumie jedynym facetem w jej otoczeniu, bo nikogo nie dopuszcza do siebie.
W tym roku piszę maturę i nie chcę robić sobie dymu i tego typu akcji przed tym. 2 miesiące jeszcze jakoś przeżyję, ale jak to rozegrać po egzaminach? Help Mirki i Mirabelki
#tfwnogf #pomocy #friendzone

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteście fuckfriends to sobie bądźcie. Skoro ona chce być poki co sama, to po co będziesz naciskać? Nie zapomnij, że kobieta też ma potrzeby seksualne i nie zawsze wiąże się to z potrzebą związku. Najwyraźniej chce być sama, bo gdyby jej na tobie zależało, to sama by dawała sygnały.

Co najważniejsze. W twoim przypadku nie da się tego dalej przeciągnąć, jeśli musisz pytać na stronie ze śmiesznymi obrazkami. Także życzę