Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje, ze dzieki Ukraincom spadna ceny w wykonczeniowce w Polsce!

To jest po prostu chore, jak sie przez ostatnie lata wycwanili polscy robotnicy budowlani!
Chyba pozazdroscili swoim WYKSZTALCONYM kolegom z IT czy lekarzom, rzucajac absurdalne kwoty
doslownie za wszystko!

Chcesz wyremontowc mieszkanie 45m2 we Wroclawiu:
- 100zl za dojazd i "konsultacje"
- przez telefon obrazony pan juz wylewa swoje zale, ze ty nic nie wiesz, ze wogole szkoda z toba gadac, ze on i tak zrobi po swojemu
- na miejsce janusz przyjezdza 30 letnim transitem z mapami rdzy, wyciaga swoje stare graty, niedomyty w starych lachach zaczyna obchod mieszkania
- co pan chce tu zrobic? odswiezyc. czyli gladzie, malowanie, zrywanie tapet, panele, moze lazienke tez odswiezyc jak zostanie troche kasy. A ile pan ma na to? 30tys odpowiadam. O panie! za 30 tysiecy to ja za sama robicizne wezme, a gdzie matrerialy, panie, ja za darmo nie bede robil, panie... Lazienka? Sama lazienka to 30 tysiecy. Ale prosze pana, ta lazienka ma 4 m2... No i co, ze ma 4m2, mysli pan, ze ile kladzienie kafli kosztuje...

#!$%@? nastaly czasy, ze oprocz mega hajsu, musisz byc jeszcze elastyczny! Bo robotnik bedzie mial oczywiscie inne fuszki na boku i jak wylapie zlecenie za 70tys to twoja robota stanie w polowie, albo wogole z niej zrezygnuje...

Po pracy nasyfi, #!$%@? leca dookola, wiec lepiej, zeby dzieci w domu nie przebywaly.

I co najwazniejsze - nastawienie pana i wladcy z ciaglym lachem i roszczeniowoscia...

Mam nadzieje, ze Ukraincy pozamiataja i bedziecie karnie jak w wojsku brac robote w normalnych ludzkich cenach!

Bo jak widze dziada co zarabia 6-8 tys i chodzi w starych lachach, to mnie szlag trafia!

#pracbaza #emigracja #ukraina #takaprawda #wroclaw
Zyd_Suss - Mam nadzieje, ze dzieki Ukraincom spadna ceny w wykonczeniowce w Polsce!
...

źródło: comment_Er2d5i3aQObzAvrDT2S3fyA7JxnKH6Ib.jpg

Pobierz
  • 90
@Zyd_Suss: Coś Ty teraz nazmyślał. Takie ceny to chyba tylko w centrum Warszawy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 100 zł. za dojazd i konsultacje to mało. U mnie w okolicy na wsi biorą 250 zł. za dojazd i wycenę robocizny. Co do reszty to zależy co jest do roboty.