Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z HTC Desire 820, wygląda na to, że rip, ale może coś doradzicie. Nie wiem co on przeszedł, ale ma stłuczoną szybkę. Dziwnie się bootuje, raz do fastboot menu, raz odpali logo i po chwili czarno-szary ekran. Po kombinacji klawiszy vol down i pwr zawsze odpala fastboot. Po wybraniu 'factory reset' lub recovery na mniej niż sekunde pojawia sie komunikat "htc disclaimer i uwaga", po czym wraca do tego samego menu. Myślałem, że coś jest z softem, więc od razu podpiąłem pod PC, zainstalowałem HTC sync bo niby ma sterowniki do USB i odpaliłem Odina.

I nic.

Ani na chwile nie wykrywa go Odin, HTC Sync, a windows daje wykrzyknik i w menadżerze widnieje "A request for the USB device descriptor failed." Próbowałem adb i też go nie wykrywa. Załączam screen z tego menu oraz komunikat, ktoś ma jakiś pomysł? Bo mi już ręce opadają (,)
EDIT: Komunikat : "This build is for development purposes only, do not distribute outside of HTC without permission", raczej nic nie znaczy, widać że jakby chciał wejść w to recovery ale nie może, bo wraca z powrotem do menu.
#htc #telefony #serwisgsm
kupiec_korzenny - Mirki mam problem z HTC Desire 820, wygląda na to, że rip, ale może...

źródło: comment_QifsGaSKhIj3PBENwbY05DwZjFZPcF92.jpg

Pobierz
  • 6
@kupiec_korzenny: a Odin to nie jest tylko na Szajsungi?
Możliwe, ze ktoś próbował wgrać zmodyfikowany rom przy s-on i zablokowanym bootloaderze, ale wtedy partycja recovery chyba nie jest nadpisywana.
Ten czerwony komunikat teoretycznie olej.
Pokaz ekran z wyborem recovery.