Wpis z mikrobloga

Dlaczego emeryci jeżdżą k---a w komunikacji miejskiej w godzinach szczytu w najbardziej zatłoczonych liniach ukierunkowanych do mordorów i innych biurowych dzielnic?
Ja rozumiem, że lekarze te sprawy, że sama będę stara, choć mam nadzieję, że nie dożyję, ale k---a nie chce mi się wierzyć, że każdy jeden starszy człowiek akurat wtedy musi się pchać w tłum populacji pracującej.

Dzisiaj po całonocnej podróży pociągiem jechałam z centralniaka prosto do roboty i celowo wygenerowałam spóźnienie, żeby wsiąść na pętli i usiąść z walizami, bo tak, k---a, nie jestem emerytką, ale było mi ciężko po wojażach i na stojaka w tłumie w metrze zemdlałabym albo kogoś obrzygała. I wsiadła babcia z wózeczkiem i chyba mnie zwyzywała, że jej miejsca nie ustąpiłam, nie wiem, muzyki słuchałam, ale bulwers był srogi. Może jestem #c--------------l ale mam w------e, serio. Jako człowiek pracujący, za bilet płacący, po to wsiadam na pętli i jadę kolejną godzinę do roboty, żeby dojechać, a nie paść i sorry seniorita, nie wierzę, że z tą torbą na kółkach jedziesz do lekarza. Jak ja nienawidzę komunikacji miejskiej, ja p------ę.
Pewnie ci, których babcie jeszcze żyją, nienawidzą takich jak ja, ale nie k---a. Niech dadzą ludziom dojeżdżać do roboty, a nie pchają się, gdzie wlezie akurat w takich godzinach.

#gownowpis #zalesie #komunikacjamiejska #whocares #k------c
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aloszkaniechbedzie: Jeździłem kiedyś regularnie tramwajem w stronę Hali Mirowskiej i to był prawdziwy meksyk co tam się działo. Cały tramwaj zawalony starszymi paniami, bo przecież akurat w godzinach porannego szczytu najlepiej pojechać sprawdzić, czy cebula dziś dobrze stoi.
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: Jak mnie w-------a droga na Mordor zawsze, autobusy, tramwaje zapchane przez te babcie, w dodatku kierowcy, którzy udają, że nie widzą buspasa. Polecam wynająć mieszkanie blisko i chodzić pieszo, od tego czasu moje życie jest lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: masz Ty rozum i godność człowieka? Wiesz co to jest wolność? Że jak ma ochotę i ważny bilet bądź uprawnienie do jazdy bez biletu, to może jeździć tym tramwajem w kółko, bo lubi patrzeć za okno. A wiesz, że ta babcia i ten dziadek sporą część życia spędzili w czasach, kiedy tej wolności nie mieli. Stygmatyzacja starych ludzi w imię własnego komfortu to jest k---a jakaś parodia człowieczeństwa. A
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: przykład ze strony moich dziadków - na zakupy nigdy nie wyjeżdżają, gdy nie ma ruchu. Zawsze w godzinach szczytu. Co z tego, że wstają 7-8 rano i mogliby na spokojnie około 9-tej wybrać się na miasto. Nie! Lepiej po południu, w największy ruch, kolejki czy korki. Tyle się nastali w latach swojego młodzieńczego życia w kolejkach, że teraz też muszą. Najbardziej mi szkoda takich jak ja. Wracam z pracy,
  • Odpowiedz
  • 8
@aloszkaniechbedzie najlepsze są te co stękają jak to je wszystko boli, nie mają sily stać na przystanku. Jakby mogły to by tam zemdlały z zawałem i wylewem jednoczesnie ale jak taka zobaczy ze autobus podjeżdża to k---a szał bojowy sie włącza i wskakują z torbami pelnymi zakupów jak młode sarenki do mpk bo wolne miejsce i nic nie boli nagle. A sprobuj tylko zaająć miejsce, które sobie upatrzyła to bedzie dupe
  • Odpowiedz
A mnie ostatnio wkurzyło jak jechałam do stolicy (150km) i miejsc zajętych raptem 15 ale drugie tyle zajęte przez torby. Pytam się jednej baby czy mogę usiąść obok, a ona że nie bo ona ma torby. Ciekawe czy zapłaciłaś za to miejsce stara raszplo
  • Odpowiedz