Wpis z mikrobloga

Nauczycielka i astronautka Christa McAuliffe stoi przy promie kosmicznym Challenger na stanowisku startowym 39-A w Centrum Kosmicznym Kennediego na Florydzie. Październik 1985 roku.
McAuliffe zginęła wraz z całą załogą Challengera 28 stycznia 1986 roku, gdy prom kosmiczny, wraz z zewnętrznym zbiornikiem na paliwo ciekłe, rozpadł się 73 sekundy po starcie.
#ciekawostki #fotohistoria #astronautyka #kosmos #kosmosboners #eksploracjakomosu #wahadlowce #challenger #nasa
s.....w - Nauczycielka i astronautka Christa McAuliffe stoi przy promie kosmicznym Ch...

źródło: comment_MaxuJeoRbhcTYYmlXGAPk1I4OkiKrbLr.jpg

Pobierz
  • 20
@AKAPony: sugerujesz że lepiej spędzić życie z drugim facetem? nic nie mam przeciwko ale to troche.. jak sie mowi.. "nowoczesne" a nie, przepraszam, mówi się pedalstwo
@Chrzonszcz: dlatego właśnie nie każdy może być inżynierem pojazdów z przeznaczeniem misji kosmicznych, 0 wiedzy, 0 wyobraźni, ale żeby #!$%@?ć to pierwszy xD

@50dzielonena5: Są podobni, pewnie mają znajomych którzy znają ich całe życie, więc jedyne czym to jest to plucie w twarz ofiarom katastrofy. Nie żeby mnie to obchodziło, bo mam #!$%@? w ofiary katastrofy, ale #!$%@?ę z logiki to ty robisz na poziomie typowym do płaskoziemca.
@stfushadow: co ciekawe śledztwo w sprawie przyczyn katastrofy od strony technicznej prowadził R. Feynman, wielkiej klasy fizyk, noblista, autor chyba najpopularniejszego obecnie podrecznika do fizyki wspolczesnej.
I rzeczywiscie sie rozpadl - nie było wybuchu.