Wpis z mikrobloga

@Lumpart: Tak, a potem "It's the 13th century" stało się memem. Tylko przez to odniesienie do popkultury można założyć, że w3 zawiera lewacką propagandę? Cały świat wiedźmina jest całkiem "nowoczesny". Kobiety mogły studiować(Shani), kobiety były najpotężniejsze(loża i większość czarodziejek) i pociągały za sznurki tam gdzie tylko się dało. Coś jeszcze mam ci wytłumaczyć z tego obrazka?
  • Odpowiedz
@Lumpart: A ja nie do końca rozumiem twoją.

Wiedźmin taki wolny od feminizmu

Kobieta kowal, kobieta która walczy czy kobieta kapitan to normalny stan rzeczy w wiedźmińskim świecie. Nie widzę tu nigdzie wciskania na siłę jakieś ideologii.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Wywaliłem odpowiedź do Pana który skopiował twój post i napiszę tutaj.

Ale o co chodzi? To chyba spoko że nie każda babka wygląda jakby była żywcem wycięta z playboya prawda? Dlaczego by nie wcielić się brzydką postać?
  • Odpowiedz
@NormanCroucher: Nie w grze, która jedyne co ma do zaoferowania to grafika. Poza tym dodanie gówna w toalecie też dodałoby realizmu, ale to nie znaczy, że chciałbym je oglądać. Gry to jednak forma eskapizmu i osobiście nie podoba mi się, że jestem zmuszany oglądać brzydką gębę.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks:

Nie w grze, która jedyne co ma do zaoferowania to grafika.


A to już inna sprawa. Ale przynajmniej w tym punkcie starali się zainteresować nie tylko grafiką, bo wszak te brzydkie gęby dodali. Efektu końcowego nie znam, aczkolwiek domyślam się.
  • Odpowiedz
Osobiście bardzo lubiłem Operation Flashpoint


@NormanCroucher: No ja również, ale to zupełnie inna para kaloszy i unikat na skalę światową. Co do gier RPG, nie bez powodu jestem fanem Age of Decadence.

Zmuszany do oglądania brzydkich mord nie jesteś, po prostu nie kupuj gry.

Jakby gra była dobra to musiałbym to przeboleć i nie miałbym szans przed tym uciec, nie licząc zamknięcia gry (lub oczu).
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: śmiałem się z animacji twarzy w tej grze zanim jeszcze było to modne! ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak bardziej serio - nie można robić gry opartej na cinematic experience z tak kiepską animacją, bo to kluczowy element w tej kwestii. A ludzie wolą oglądać ładne twarze, widać to wyraźnie po filmach, serialach, grach, komiksach.
  • Odpowiedz