Wpis z mikrobloga

Ostatnie znalezisko dotyczące cen w jednym z najbiedniejszych krajów Unii - Rumunii przyjęło się bardzo dobrze. Dlatego pomyślałem, że możecie być zainteresowani również cenami w kraju zdecydowanie najbiedniejszym, w Bułgarii (średnia pensja to około 400 euro).

Zapraszam do najnowszego znaleziska o cenach w Bułgarii.

Wołam osoby, które wykopały ostatnie znalezisko o Rumunii bo uważam, że to też może was zainteresować. Jeśli ktoś nie chce być wołany to proszę o informację w prywatnej wiadomości i przepraszam za zmarnowany czas.

PS Niedługo wybieramy się na dużego tripa po Bałkanach. Dzięki naszemu partnerowi, możemy wysłać zainteresowanym pocztówki o czym pisałem kilka dni temu w tym wpisie na mirkoblogu. Jeśli ktoś chciałby pocztówkę, a jeszcze się nie zapisał to zapraszam.

Pozdrawiam
  • 18
Wołam przez MirkoListy wykopujących to znalezisko (369)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @souler @annielstwo @kociorek @Makro1993 @Nodairi @dotted @pioterhiszpann @wojciech-zapala @mike78 @orderofchaos @natapczanie @tr00ci0 @zebatykocur @chmielek007 @WLADCA_MALP @emanus @GEOFIZYKA-PL @gabkik @Tcheely @lastad @skrytohash @Siepa @jaesus @KorwinMyszke @0hn0 @Piz-dur @czoko @mrocznaszyszka @dyktek @bajlando @uncys @wirogez @Qnioo @Psilon @Adzje @last_of_us @DamSon @kingkris @
@Regis86: Twój nick też zapisuję mirku i przepraszam za problem ;) Chociaż Rumunia Cię trochę interesuje bo kopnąłeś ostatnie chyba (inaczej by nie zawołało)
@MG78: Żaden wielki problem, więc luz ;-)

A wykopałem, bo doceniam robotę i uważam, że ogólnie wpis wart wykopania, jak nie dla mnie, to dla innych :-) Właśnie z tego względu wolę mirkolisty niż wołanie wykopujących ;-)
@Regis86: Dzięki. Ostatnio często jeżdżę na Bałkany i spędzam tam sporo czasu to przy okazji staram się też innym ułatwić życie gdyby też chcieli się tam wybrać.