Wpis z mikrobloga

Teść jest weterynarzem i często przychodzą do niego (w zdecydowanej większości kobiety) osoby ze zdrowymi psami/kotami do uśpienia. Na pytanie "dlaczego chce Pani uśpić zwierzę?" odpowiadają przeważnie:

- "bo mi się urodziło dziecko i zwierzę przeszkadza",
- "bo nie czasu się nim zajmować",
- "bo wyjeżdżam",
- "bo się znudził",
- i inne tego typu pierdoły.

Bierze wtedy zwierze na tyły, kasuje klienta za usługę, po czym znajduje zwierzęciu drugi dom. Tak zarobione cebuliony przeznacza potem na pomoc zwierzętom.

#zwierzeta #koty #psy #weterynaria #czujedobrzeczlowiek
  • 160
  • Odpowiedz
@1519868: Fajnie, że odróżniasz narkozę od eutanazji, ale mam wrażenie, że się czepiasz, że nie napisałem elaboratu na temat eutanazji zwierząt typowo specjalistycznym językiem. Z tekstu wynika jasno, że chodzi o eutanazję, celem pozbycia się problemu.
  • Odpowiedz
no do uja niech dziecko idzie uśpić...... co to za #!$%@? akcja żeby iść do wetka i od tak uśpić zwierzaka?


@Lord_Hunter: Raczej standard, dziecko to duża odpowiedzialność i zapychacz każdej chwili, a zwierzęta są brudne, nie myślące (kot mojej kuzynki położył się na twarzy spiącemu niemowlakowi) a i dzieci się często nad nimi znęcają. Stąd też brat mojego ojca ma w domu 4 psy, 2 koty, 2 szynszyle i coś
  • Odpowiedz
Raczej standard, dziecko to duża odpowiedzialność i zapychacz każdej chwili, a zwierzęta są brudne, nie myślące


@MamaIKillTheMan: zawsze da się temu jakoś zaradzić, ograniczając dostęp zwierzakom do guwniaka, zwierzęta da się też nauczyć pewnych zachowań. Przyczyną tego jest lenistwo i brak odpowiedzialności powodujące takie sytuacje. Oczywiście jeśli ma się na uwadze to że zwierzę nie jest zabawką! I nie istnieje coś takiego jak humanitarne uśpienie bo właścicielowi urodziło się dziecko.
  • Odpowiedz