Wpis z mikrobloga

  • 1670
Jadę dziś leczyć okaleczone młode głowy przez zbrodniczy system edukacji narodowej.
Padawan ma 12 lat i po pierwszej lekcji powiedział mamie, że przez godzinę nauczył się wiecej niż ze zgrzybiala Panią która (nie)uczy go od roku. Bardzo szybko mnoży i dodaje w pamieci, ale w klasie Nauczycielki zdążyły zrobić już z niego szmate od podłogi.
Poza tym ostatnio na infie z nudów sprawdzał sobie kartę graficzną bo wcześniej skończył zadanie w exelu, w nagrodę dostał uwagę i 1 z zajęć. .()

#edukacja #szkolnictwo ##!$%@?
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dejwis: Ale to prawda, krowy lubią stawiać jedynki i uwagi za to że zrobiło się zadanie szybciej niż to było przewidziane. Tak jakby tym sposobem szydziły "taki cwany jesteś? To przestaniesz!". Niezwykle demotywujące.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: takie wydarzenia bardzo tkwią w pamięci. Jakim cudem pamiętam to, że dostałem opieprz od tej glupiej cipy z zerówki (6 lat), za to, że zrobiłem zadanie za szybko. (òóˇ)
  • Odpowiedz
@dejwis: dzieci mają rożny poziom w klasie, idę o zakład, że twój dzieciak rozprasza swoim zachowaniem resztę dzieci i nauczycielka stara się go jakoś uspokoić, tak w ogóle to śmieszne jest słuchanie tylko jednej strony, dzieci często koloryzują i kłamią
  • Odpowiedz
@dejwis: niektórzy nauczyciele naprawdę powinni posiadać wiedzę pedagogiczną, bo sama znajomość materiału z danego przedmiotu to za mało w edukacji. mi polonistka w gimnazjum też obniżała ocenę za "używanie słów nieadekwatnych do mojego wieku, bo piszę w zbyt poważnym języku rozprawki". dla mnie to był normalny język.
  • Odpowiedz
@dejwis: a, w podstawówce kiedyś jeszcze dostałam uwagę o treści "brak gumki na włosach" ( ) tak, za przyjście w rozpuszczonych włosach, co nie było w żaden sposób zakazane.
  • Odpowiedz