Wpis z mikrobloga

@mactrix: Tylko jak go pozyskać? Nie dość, że to byłby transfer z Milanu do Juve to jeszcze kwestia zainteresowania innych klubów. To będzie rekord transferowy jeśli chodzi o $$$.
  • Odpowiedz
@mactrix: Hahaha! Uwielbiam takie roszczenie sobie praw do piłkarzy ;) Największym problemem Donnarummy jest jego agent. Gigi, póki co, w wywiadach zadeklarował, że ma ambitny plan: w 10 lat zostać kapitanem Milanu.
  • Odpowiedz
@Deba: No chłopak ma niezły talent, dotychczas po Gigim byli bramkarze dobrzy (De Scanctis, Sirigu) i długo nic tylko Perin, Leali jako "młodzi gniewni". On ma szanse wskoczyć na najwyższy światowy poziom.
@MagnaPomerania: ja tam nie roszczę nic, ale włodarze Juve by go chcieli @dawidof9: do Milanu mam największą sympatię z włoskich drużyn i wolałbym żeby z nimi Juventus walczył o scudetto :)
  • Odpowiedz
@Zaprzeczacz: @Deba: moim zdaniem największa nadzieja Juve w tym transferze to agent Gigiego - Mino Raiola, który słynie z zachłanności.

Niestety (dla Milanu oraz Juve), jeśli ten pazerny grubasek namiesza w głowie Donnarummie to pewnie poleci poza Serie A, gdzie tłuścioch dostanie lepszą prowizję, a Gigi lepszą tygodniówkę.

Osobiście liczę, że do końca kariery będzie grał w Milanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Mam nadzieję, że jeden Gigi drugiemu Gigiemu szepnie na ucho co nie co i przekona go albo do przejścia do Juve - jako topowego Włoskiego klubu, a w razie jego niechęci to przekona go do pozostania na długie lata w Milanie.
  • Odpowiedz
@Zaprzeczacz: jeśli to prawda, co Donnarumma mówi w wywiadach to jak wyobrażasz sobie chłopaka, który od dziecka kibicował z ojcem Milanowi, przechodzącego z Milanu do Juventusu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem prędzej by odszedł poza Włochy niż zasilił takiego rywala. No, ale pożyjemy, zobaczymy ;)
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Dlatego też zobaczymy jak wybierze. Niemniej, liczę na to, że zostanie we Włoszech. I jeżeli od niego ma się zacząć budować nowy Milan to niech zostanie w Milanie. Szczególnie w dzisiejszych czasach Juve potrzebuje klasowego konkurenta. Także do dzieła, bo maksymalnie wam 4 lata zostały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz