Wpis z mikrobloga

Czytam gorące i nie mogę się nadziwić.

UEFALONA

OSZUSTWO

SKANDAL

Czy Wy macie godność i rozum człowieka? Owszem, karnego na Suarezie być nie powinno, przyaktorzył - cóż, osiągnął swój cel - tonący brzytwy się chwyta, gwarantuje Wam, że przy takim wyniku zarówno Ronaldo jak i Pogba by się położył - oczywiście tego nie popieram, nie podoba mi się to i również własnie z tego powodu nie lubię Neymara, który robi to najczęściej.
Pierwszy karny słuszny, gość z PSG zablokował dojście do piłki, kiedy Neymar miałby czystą pozycję - zaraz zaczną się protesty, że nie itp itd. Czy gdyby w miejscu głowy była noga również byście protestowali? Karny tam się należał jak psu buda, czy Wam się to podoba czy nie.

Nie ten wywód jest jednak głównym przesłaniem mojego postu. Mówicie UEEFALONA - w tym sezonie w La Liga Barcelona obrywała od sędziów kilkukrotnie, czego wynikiem była między innymi absencja Pique, który niejednokrotnie mówił co myśli - między innymi po meczu z Betisem ( klik). Pique powiedział parę gorzkich słów, został zawieszony ( zresztą nie pierwszy raz ) - Lucho powiedział, że należy pomagać sędziom. Barcelona w przeciwieństwie do klubu ze stolicy Hiszpanii jest zdecydowanie za powtórkami video! Dopóki ich nie będzie, błędy będą się zdarzać, czy się to komuś podoba czy nie - zarówno na korzyść FCB jak i przeciw FCB, zarówno na korzyść Realu jak i przeciw Realowi.

Jak czytam komentarze typu Barcelona zapłaciła, to płaczę nad biedą umysłową człowieka, który to pisał.
Pierwsza lepsza kompilacja z C.Ronaldo klik - w każdej drużynie są symulanci, czy tego chcecie czy nie. Piszcie petycję do UEFA by za to karali - tylko nie zdziwcie się wtedy, że w sytuacji kiedy będzie ewidentny karny, sędzia da komuś drugą żółtą za symulację. Dopóki nie będzie powtórek wideo, nic się nie zmieni. Więc bardzo zachęcam kibiców Realu Madryt, którzy mają bardzo dużo do gadania po wczorajszym meczu aby wystosowali oficjalne pisma do piłkarzy Realu, by się ogarnęli i pomyśleli co mówią. ( pic rel )

#mecz #pilkanozna #oswiadczenie #sport #fcbarcelona #realmadryt
Pobierz onionhero - Czytam gorące i nie mogę się nadziwić. 

UEFALONA

OSZUSTWO

SKANDA...
źródło: comment_Q5BCaTRQ2j6QLL0kN29c1DkovFDv23ve.jpg
  • 44
@onionhero: tu raczej chodzi o mnogość decyzji w jedną stronę w jednym meczu, do tego tak ważnym: 1. Pierwszy karny wątpliwy (ok, sędzia wybroni się),
2. Drugi karny symulacja, która powinna skończyć się 2 żółta kartka,
3. W pierwszej połowie karny dla PSG za rękę (nie była nabita, odbita, itd. itd.),
4. W pierwszej połowie Pique druga żółta kartka za faul na Cavanim, gdzie wychodził na pozycję (sytuacja, gdzie Cavani dostał
Fani Farselony i tak zawsze będą usprawiedliwiać swój śmieszny klub nurków i symulantów, faworyzowany przez wszystkich sędziów. Umiejętności im nie odmowie bo to świetni piłkarze, ale mogliby grać jak mężczyźni a nie jak #!$%@? #!$%@?. Gdyby były powtórki wideo to suarez neymar i inni polowy sezonu by nie zagrali bo by zbierali czerwone za bezczelne symulowanie, #!$%@? Farselone od zawsze na zawsze. Zaraz będzie ze fan Realu, ale nie, fan piłki noznej