Wpis z mikrobloga

Koncepcja tej edycji Milionerów jest prosta i jednocześnie bardzo sprytna. Są dwa rodzaje pytań - te na które odpowie inteligent - człowiek wykształcony. I takie, na które odpowie bezmózg, pochłaniacz popkultury biegły w plotkach z showbiznesu. W końcu któryś z nich napotka na pytanie z przeciwnej mu grupy i polegnie, albo skorzysta z koła. Tak się eliminuje przeciętnego Polaka z turnieju. No bo szanujący się inteligent będzie miał głęboko świat showbiznesu, a wżerający telewizyjną papkę zombie raczej nie doszedł w życiu do jakiegoś wyższego poziomu specjalistycznej wiedzy na jakikolwiek temat.
#milionerzy
  • 28
@Bergkamp ale #!$%@? xD. Co jest złego w pochlanianiu pop kultury? Poza tym ja nie widzę w ogóle przeciwskazań żeby jedno szło z drugim w parze, to znaczy o ile pochłaniacz pop kultury będzie raczej tylko pochlaniaczem pop kultury, to raczej erudyta nie ma większego problemu z ogarnianiem showbiznesu i pop kultury.
@Bergkamp: według mnie błędnie zakładasz, że twórcom tego programu zależy na tym, aby uczestnicy odpadali jak najwcześniej, albo dość stosunkowo wcześnie. Moim zdaniem tak nie jest. Oni kasy raczej nie żałują, a odcinki, w których zawodnicy dochodzą do pytania o milion biją rekordy oglądalności i o to mi chodzi. Więc teoria, że oni specjalnie dzielą pytania na dwie grupy, żeby w końcu każdy się gdzieś wyłożył jest nietrafiona. Jak zawodnicy ciągle
wżerający telewizyjną papkę zombie raczej nie doszedł w życiu do jakiegoś wyższego poziomu specjalistycznej wiedzy na jakikolwiek temat.


@Bergkamp: sam jesteś takim jesteś wyżerającym telewizyjną papkę zombie inaczej bys nie oglądał milionerów i do tego masz kompleks niższości więc starasz się pokazać jak inni są głupi aby poczuć się lepiej
Pobierz Izaro - > wżerający telewizyjną papkę zombie raczej nie doszedł w życiu do jakiegoś w...
źródło: comment_EnxyBK1o0CJza6DsXMPkRId1UfsnueUg.jpg
Nie myśl na skróty, kolego - to nigdy nie popłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bergkamp: no ty na pewno nie myślisz na skróty dzieląc ludzi na 2 grupy i zgadując jak wybierane są pytania w programie.

No i ocenie mnie po jednym komentarzu to nie jest myślenie na skróty ale moje ocenianie ciebie po 1 komentarzu to jest myślenie na skróty