Wpis z mikrobloga

@KotoFan: ja najpierw założyłam pewien budżet i oglądałam modele, ale co któryś mi się spodobał to czytałam opinie na necie i masakra, tu narzekają, że się psuje jedna część, w innym znowu coś nie działa jak powinno i tak dalej :P więc spróbowałam z drugiej strony i kupiłam jeden z najlepiej ocenianych na bangla i na razie jestem bardzo zadowolona, no ale dopiero 5,5 miesiąca używam. Jeśli chcesz to napiszę
  • Odpowiedz
@KoriManiaczka napisz bo jestem ciekawa (ʘʘ)
@KotoFan zgadzam się, to nie jest proste xD my też na etapie wyboru. Niebieski w końcu zrezygnowany powiedział, że zostawia to mi xDDD
Czytam już jakiś czas różne opinie, na temat rożnych wózków, od nawalenia tego. Zależy też co komu się podoba, jaki zakres $ itp. Ja wybrałam sobie dwa modele, teraz tylko czekam na dobre oferty ;)
  • Odpowiedz
@KotoFan
@czikiratka Najlepiej kupić używany po jednym dziecku. Ogólnie kupowanie nowych sprzętów dla niemowląt jest dla mnie nierozsądne. Taki do którego są adaptery na fotelik samochodowy.
Osobiście polecam duże koła (można wciągnąć wózek po schodach) oraz skrętne koła przednie. Sprawdźcie czy możecie jedną ręką go prowadzić. Czy mieści się w samochodzie! Bardzo ważne!
Ja mam Jedo Memo na ramie Fyn.
  • Odpowiedz
@KotoFan: trochę za mało informacji podałeś, żeby coś sensownego doradzić. Przed zakupem warto odpowiedzieć sobie na pytanie: do czego potrzebuję wózka? Czy do jazdy po sklepie i równym chodniku? Czy do jazdy po drogach gruntowych? Ma służyć tylko latem? Czy też zimą? Potrzebuję tylko gondoli, a może od razu n w jednym? Będę woził go w aucie? A się zmieści? Tapicerka ma być zdejmowana, czy to nieistotne? Na które piętro
  • Odpowiedz