Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirki, szybkie pytanie. Byłem dzisiaj na komisji wojskowej i przyznano mi kategorie E. W uzasadnieniu podano, że to w związku z usunięciem łagodnego nowotworu lata temu i małego nadcisnienia, którego w najnowszych wynikach badań już nie mam (ale wg. lekarzy, moge znowu mieć). Będę się od tego odwoływał, a was chcę zapytać, jhakie ewentualne trudności w przyszłości mogłaby mi ta kategoria zapewnić, oprócz braku wstępu do mundurówek.

#komisjawojskowa #wku #komisjalekarska #przegryw #gownowpis #medycyna #zdrowie #szkola #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Witam mirki, szybkie pytanie. Byłem...

źródło: comment_HU6NP4NlFcUmdSniDVn3DHUlYNAnbCLf.jpg

Pobierz
  • 10
OP: @Asterling: Jestem #!$%@? normalny; wysoki, szczupły, nie palę, jeżdzę na rowerze, ćwicze na wf-ie itp. #!$%@?ła się do tego, że miałem operację wycięcią małego guzka dwa lata temu i to był dla niej powód do przyznania mi E, podczas gdy spasione niskie patole z mojej miejscowości palące paczkę dziennie dostały A.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: @sad_pepe: @mus_tang:
te kategorie sa czasem przyznawane z dupy mam wrazenie
jak bylem na komisji 20 lat temu to nikt nie chcial isc do woja (wtedy sluzba byla obowiazkowa), a mi zwisalo, w sumie to wiedzialem ze pojde na studia, ale wojsko mnie nie przerazalo
mialem jakies tam male problem z nadcisnieniem, cos z nerkami, ale nic super powaznego
I nagle jeb, kat E, a wszyscy w ten