Wpis z mikrobloga

@allthethings: kurde, mam to samo. chętnie bym wyjechał, ale samemu nie mam jaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wiele nie wymagam, byle zarabiało się ludzkie pieniądze i nie trzeba było finansować patoli 500+ i tych z wiejskiej.
czyli problemem jest "tylko" i aż kasa, bo jak by tu się kosiło kilka tysi, to żyć nie umierać. przynajmniej tutaj biało.
  • Odpowiedz
@creed111: no to fakt ze sponsoring patologii boli. Wgl większość tego co dzieje się teraz w kraju to nie dodaje chęci do zostania.
Plus mam taki, że nic mnie tu nie trzyma tak na prawdę ale z drugiej strony wyjechać gdzieś to trochę zaprzepaścić ostatnie szanse na poznanie kogoś normalnego. Z Azjatką albo Angolką raczej rodziny bym zakładać nie chciał a lvl24 here, zaraz 25 i nawet w lodzi ciezko
  • Odpowiedz
@allthethings: no dokładnie - spróbować żeby potem nie żałować.
no i ta głupia kasa... wyszło teraz to głupie nintendo i u nas co? z jedną grą 1700 zł, kosmos. nie ciśnie mnie, ale patrząc że na zachodzie byłoby to ~400 euro a zarabiasz te 1300? nawet nie wiem. to boli tutejsza wegetacja.
ale tutaj znowu jesteś u siebie, tam nie. no i teraz brexit, a tylko tam angielski.
ciężki życiowy
  • Odpowiedz