Wpis z mikrobloga

Serio nie sądziłem że można osiągnąć takie dno hipokryzji jak #pcmasterrace . Wielkie oburzenie, że taka gra jak nowa #zelda dostaje 10/10 najlepsze oceny i ogólnie zachwycanie sie branży tą grą (co wcale mnie nie dziwi bo gra jest wspaniała) wytykanie jej spadki płynności czy powtarzalności a jednocześnie wielkie podniecenie że beda mogli pograć w nią na #emulatory, juz przeliczają ze można grać 2fps wiec jeszcze troche pracy i będzie stabilne 15 :D

Z drugiej strony nie sądziłem jak duża jest skala gimbazy mieszkającej z rodzicami gdzie jedynym ratunkiem grania na konsolach to emulatory bo kieszonkowe nie wystarcza aby kupić grę czy konsolę :)

#nintendo
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kobiaszu: @dancap: no i oprócz tego, że nie dało się zrobić sprzętowej kompatybilności wstecznej (brak płyt, inna architektura), to Switch jest tylko trochę silniejszy od Wii U i z tego nie da się zrobić emulowanej kompatybilności wstecznej (jak na XO).

Ja liczę na porty z Wii U i dziwi mnie, że nie przeportowano czegoś jeszcze na kilka pierwszych miesięcy. Do września nie ma większych tytułów 3rd party, więc
  • Odpowiedz
nie pisz bzdor za 2,5k złożysz kompa który przebija te wszystkie bieda konsole razem wzięte a i worda odpalisz


@mamrotekk: A czego nie przeczytałem? Mówisz o komputerze za 2.5k który przebija "bieda konsole" a ja cie proszę o pokazanie konfiguracji, która choć zrówna się z taką bieda ps4 która obsługuje VR jak i 4k gry.
  • Odpowiedz