Wpis z mikrobloga

Serio nie sądziłem że można osiągnąć takie dno hipokryzji jak #pcmasterrace . Wielkie oburzenie, że taka gra jak nowa #zelda dostaje 10/10 najlepsze oceny i ogólnie zachwycanie sie branży tą grą (co wcale mnie nie dziwi bo gra jest wspaniała) wytykanie jej spadki płynności czy powtarzalności a jednocześnie wielkie podniecenie że beda mogli pograć w nią na #emulatory, juz przeliczają ze można grać 2fps wiec jeszcze troche pracy i będzie stabilne 15 :D

Z drugiej strony nie sądziłem jak duża jest skala gimbazy mieszkającej z rodzicami gdzie jedynym ratunkiem grania na konsolach to emulatory bo kieszonkowe nie wystarcza aby kupić grę czy konsolę :)

#nintendo
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dancap:
Jakie dno hipokryzji? xD Nowa konsola za 1500zł ma spadki do 20fps, to jest śmieszne. Ok, to jest konsola hybrydowa, ale bez przesady, ile oni tworzyli tą grę, dwa dni? I kto się podnieca? Jeden wpis o emulacji WiiU (na którym nota bene nie ma problemów ze spadkami fps a porównajmy jej cenę obecnie) tylko jest, a nie spuszczanie się nad tym :D
  • Odpowiedz
@Christophy: To pokazuje tylko zazdrość pewnych osób ze kapitalny tytuł z konsoli nie wyszedł na ich PC z jednej strony rozumiem tez bym był zazdrosny bo trzeba przyznać że twórcy olewają PC ale z drugiej strony sa tez świetne tytułu jak civilization czy rpg których sam mam PC :) hmmm konsola za 1500zl gdzie okazjonalnie jest spadek do 20fps a zazwyczaj jest 30 a na komputer zeby tylko odpalić gre
  • Odpowiedz
WiiU (na którym nota bene nie ma problemów ze spadkami fps


@Christophy: To jest właśnie ten poziom merytoryki. Na Wii U są większe spadki, które trwają czasem kilka sekund. Na Switchu są pojedyncze przydławienia i to tylko w trybie tv. Tak, mam tę grę na obie platformy.
  • Odpowiedz
@dancap: Widziałem nową Zeldę i uważam, że gra jest przesuperancka i mega w moim typie, taki powrót do klasycznych platformówek 3d z mega rozmachem. Problem polega na tym, że to nie jest gra 10/10, gdyby wyszła z 4 lata temu to zasługiwałaby na takie noty, ale niestety mamy rok 2017. Nintendo ma inne podejście do gier i zdaję sobie z tego sprawę, ich target jest inny niż target klasycznych twórców,
  • Odpowiedz
@mamrotekk: A na wuj mi word na konsoli :D nie zmienia to faktu hipokryzji krytykujących ten tytuł ale kiedy będzie można zagrać w spiraconą wersje to wielkie podniecenie :D

Ok złóż mi komputer za 2500zl na którym zagram w horizon :D czy nowa zelde w nawet tych 20fps ktore na konsoli widać tylko w kilku miejscach a chce sie wmówić że tak jest przez cala gre co jest kłamstwem :)
  • Odpowiedz
@dancap: Ja nie widzę znaczących czy krytycznych spadków na żadnej z tych konsol, przez cały czas da się grać (czasem po prostu przypominają mi się czasy Twilight Princess z Wii :D). Są dropy i tu i tu ale w ogóle mi nie przeszkadzają i uważam, że gra jest wystarczająco grywalna.
Chodzi mi o aspekt techniczny (no, że w ogóle spada i można to jakoś odczuć) i na Wii U gra
  • Odpowiedz
@kaarp: Ale naprawdę grafika to nie wszystko mimo że ta prezentuje sie pięknie. Tutaj chodzi o resztę składników, jak muzyka, klimat, różnorodność świata, dbanie o szczegóły, naturalne popychanie gracza poprzez fabule do eksplorowania świata a nie tylko skończenia fabuły.
Poza tym wiadomo ze ten styl ma zamaskować nie najlepsze podzespoły konsol (mimo ze switch to najpotężniejsza przenośna konsola na rynku) ale akurat tutaj to zaleta bo malo ze przetrwa to
  • Odpowiedz
@dancap: Trochę nie rozumiesz problemu switcha. Tak jak nie mam problemu wydać dwukrotność wartości switcha na samą kartę graficzną, tak mam wątpliwości w sensie kupowania JEDNEJ gry za 1500zł
  • Odpowiedz
@dancap: Czyli w skrócie, podoba ci sie blur i czujesz klimat Zeldy. Jak dla mnie to za mało, żeby dać grze 10/10 zwłaszcze, że nie grałem w poprzednie odsłony Zeldy.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Ale zgadzam się i uważam, że obecnie dla osób które nie mają konsoli N powinne kupić WiiU. Masz gry z WiiU plus gry Wii i jest najważniejszy tytuł czyli Zelda. I poczekać jak rozwinie się sytuacja z Switch.
  • Odpowiedz
@kaarp: Już pisałem wyżej i wcześniej co składa się na te 10 i jest tego cała masa. To moja pierwsza Zelda w którą świadomie gram wcześniej zaczynałem grać (na gbc czy gba) ale nigdy nie kończyłem. Ta część to włąsnie to czego oczekiwałem od Zeldy od wielu lat.
  • Odpowiedz