Wpis z mikrobloga

W takim kontekście tym bardziej nie powinno budzić to twojego zdziwienia. Przecież każda osoba posiada zarówno szereg cech kobiecych, jak i męskich. Nie ma 100% kobiet ani facetów.


@Cepion: nie zrozumiales, o czym pisalam.
W kontekscie plci masz albo kobiete, albo mezczyzne - nie "57% kobieta i 43%mezyczyzna".
To nie jest plynne. Jest albo mezczyzna, albo kobieta. Nie ma nic pomiedzy (pominajac kwestie chorob genetycznych).
To, o czym piszesz to
  • Odpowiedz
@Naxster: One dobitnie pokazują na kogo lecą kobiety i że jak facet daje z siebie robić kobietę (nie mylić żadną płcią społeczną ani innymi wyimaginowanymi bzdurami), to kobiety tracą takim zainteresowanie.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego:

nie mylić żadną płcią społeczną ani innymi wyimaginowanymi bzdurami

hahahah XD Ciekawe, ze właśnie niszczysz pozycję samodzielnie cytowanego badania.

"other studies underscore the ongoing
  • Odpowiedz
@Naxster: Idę zaraz spać, także do reszty się gdzieś może pojutrze odniosę.
Typowo kobiece czynności wykonywane przez faceta powodują, że kobiety tracą do niego pociąg. Masz to w badaniu, które pomijasz, a wyławiasz zupełnie co innego (na ile słusznie, to sprawdzę).
Efekt potwierdzenia – (nazywany też efektem potwierdzania) tendencja do poszukiwania wyłącznie faktów potwierdzających posiadaną opinię, a nie weryfikujących ją[1].
Efekt ślepej plamki – tendencja do niezauważania błędów we własnej
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: brawo wypisałeś mi trzy błędy poznawcze, masz tu cukierka.
Teraz znajdź taki który oznacza brak czytania z myśleniem, bo ten masz.

CZY JA K---A GDZIEŚ NEGUJĘ TO BADANIE?
Ba, ja sądzę, że jest prawdziwe, niestety nie umiem go zweryfikować. I wiesz co? Ono potwierdza to o czym mówię. Wiec odpowiedz mi z łaski swojej na to co pytałem, bo naprawdę nie wiem już o czym ty p--------z.
Tak się biedny bronisz przed naruszeniem twojego światopoglądu, że nawet nie ogarniasz, o
  • Odpowiedz
@Naxster: Człowieku, ludzie sami deklarują, że nie ma nic złego, żeby facet sprzątał w domu i twierdzą, że tak powinien się zachowywać prawdziwy mężczyzna, masz nawet przykład baby która zostawiła w domu męża z dzieckiem, faceci dzielą te obowiązki z kobietami i jak to się odbija na kobietach? Widać jak na dłoni, że biologia jest nieubłagana, a skoro tak, to te wszystkie płcie społeczne to jest tylko bzdura. Jakaś freudowska
  • Odpowiedz
Widać jak na dłoni, że biologia jest nieubłagana, a skoro tak, to te wszystkie płcie społeczne to jest tylko bzdura.


@KawaJimmiego: k---a ja p------e, nie ja wysiadam.

Odpowiedz sobie na jedno pytanie:
CZY KOBIETY RODZĄ SIĘ K---A UMIEJĄC ZMYWAĆ?
  • Odpowiedz
@Naxster: Ty chyba w życiu nie dzieliłeś przestrzeni życiowej z kobietami- w akademiku, wynajmowanym mieszkaniu, pracy. Dziewczyny chyba też nie miałeś. Kobiety od razu się zabierają za sprzątanie i zmywanie, w odróżnieniu od facetów. To widać nawet w takich miejscach pracy jak knajpa. A i zaznaczam, że tego samego się wymaga od jednych jak i drugich i to ustalają pomiędzy sobą, np. lista z dniami sprzątania, i tak samo jak
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: najwidoczniej żyłem z większą ilością kobiet niż ty...

Większość facetów nosi spodnie a nie spódnice co oznacza, ze na pewno biologicznie mają cieńsze nogi (które spodnie mniej krępują) i nie maja wrażliwych elementów pomiędzy nogami.
Oh wait...

ja skończyłem tę dyskusję, nie pisz do mnie.
  • Odpowiedz
@Naxster: Ja wiem że się denerwujesz, ale celem rozmowy w internecie NIGDY nie jest przekonanie drugiej strony. Czemu? To się praktycznie nigdy nie zdarza. Głównym celem debaty jest przekazanie swoich argumentów osobom niezdecydowanym. Taką widownię łatwo wyalienować przez agresywne komentarze, nawet jeśli są one uprawnione. W takich wypadkach polecam znaleźć sobie "safe space" i tam wyładować gniew w kontrolowany sposób, by do dyskusji wrócić z chłodną głową. Jest to ekstremalnie
  • Odpowiedz