Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
pytanie do #niebieskiepaski korzystających z #tinder :też tak macie że jak sparuje was z dziewczyną to one albo w ogóle nie odpisują , albo rozmowa szybko się urywa (przestają odpisywać) albo po 2 dniach rozmowy kasują parę bez żadnego uprzedzenia?Zastanawiam się czy robię coś nie tak, czy wszyscy tak mają .Korzystam z tindera od niedawna, miałem jakieś 15 par i ze wszystkimi to samo .I uprzedzając pytania nie zaczynam rozmowy od samego ,,cześć" lub ,,cześć, co słychać" #kghj

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Tinder to kopalnia atencji, na jednego Ciebie dziewczyny mają 100 innych par. Ba, nawet nie trzeba być kobietą żeby mieć super dużo par, wystarczy że dobrze się prezentujesz/nie jesteś jakimś sebą czy nerdem z dziewiczym wąsem i na starcie masz za to 20-30 par. A już przy 20-30 nie bardzo jest chęć i czas odpisywać. Więc w Polsce tinder to taki portal do gromadzenia atencji czy leczenia kompleksów ("o, tyle
TrzeźwaAzjatka: @dzeksondzekson: Rozumiem, że jeśli facet ma sensowne zdjęcia, to też ma dużo parowań? Nawet jeśli masz ich 30, to przecież chyba nie wszystkie to pasztety/karyny/whatever i da się z tego wybrać około 10 loszek, do których można napisać? Z tych 10 też nie wszystkie odpowiedzą, więc ostatecznie piszesz może ze trzema, a tylko jedną uda się zaprosić na randkę? Czy tak właśnie działa cały ten tinder?

Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: Tinder działa tak jak ktoś napisał wyżej, dziewczyny bardzo podchodzą do tematu pragmatycznie i wybierają najlepsze pary które im się trafiły, niekoniecznie na podstawie tego co piszą ale jak się prezentują i czy nie są całkowitymi nudziarzami.
Ja nie lubię tindera, mimo że nie miałem problemu ze złapaniem jakichś tam par, nawet z jedną dziewczyną raz się spotkałem ale nie wyszło nic z tej znajomości prócz całowania.
Kobiety mają tam