Wpis z mikrobloga

Eh #!$%@?... Nie ma gdzie się nawet pożalić to #!$%@?, napisze tu. Dzisiaj mój różowypasek zostawił telefon w domu, choć nie powinienem tego robić to zajrzałem do owego telefonu. #!$%@? ogarnęła człowieka. Ja do pracy, a ona z bolcem na spacery. Jak tylko wychodzę to słodziutkie wiadomości, no #!$%@? zakochani... wspólne mieszkanie, 6 lat związku, ufałem jak Jezusowi, rękę dałbym sobie uciąć, ufałem jak #!$%@?...Szkoda #!$%@? gadać. #bolecnaboku #zdrady #zwiazki #gorzkiezale
  • 102
  • Odpowiedz
@spokojnyartur: Ja tez co jakis czas sprawdzam. Jak ufać to tylko sobie, taka zasada sprawi ze bedzie ci lżej w zyciu i będziesz żył bez przykrych niespodzianek. Ci którzy uważają inaczej, nie zostali jeszcze zawiedzeni przez kogoś bliskiego, za kogo dał bys sobie jajca uciąć dosłownie.
  • Odpowiedz
to jednak #!$%@?ła płeć, szmaty trzymają się gałęzi póki nie chwycą lepszej. Sam ma partnerkę od wielu lat ale trzymam ją króciutko. Profilaktycznie sprawdzam jej fejsa, telefon i zero zaufania do niej. O wyjścia samej do niby koleżanek tez może zapomnieć.


@spokojnyartur: Pozazdrościć związku z kimś takim jak Ty. Samiec alfa.
  • Odpowiedz
@PanZagadka:
tak czysto praktycznie, bo wykazujesz dość typowe objawy pt. rzucić to wszystko i wiać.

Znajdź kogoś, kto załatwi za Ciebie sprawy finansowe. Kto się nie będzie unosił gniewem, honorem i emocjami. Nie ma powodu zostawiać swojego dorobku tylko dlatego, że kontakty z podejrzewam już byłą partnerką są stresujące. A już z pewnością zdrada nie zasługuje na taką nagrodę jak przejęcie zawartości konta i mieszkanie.
  • Odpowiedz
@Tibiasz: niestety z różowymi tak trzeba. Niestabilna emocjonalnie płeć, trzeba bardzo uważać bo one czekają aby się nadziać na innego bolca. Podejrzewam że tak długi związek udał mi się zbudować właśnie dzięki temu że jej nie ufam. Oprócz tego że ciągle ja sprawdzam i testuje to ma keylogerry pozakładane, miniaturowy nadajnik gps w torebce.

NIGDY NIE UFAJ KOBIECIE to trzeba sobie wyryć na mózgu
  • Odpowiedz
  • 1
@PanZagadka weź ją gdzieś na spokojnie na rozmowę najpierw gadka szmatka o niczym a później ni z gruchy ni z pietruchy zapytaj się czy jak się rucha z tym bolcem na boku to myśli czasem o tobie, chciałbym zobaczyć ten wyraz zaskoczenia na jej twarzy w tym momencie
  • Odpowiedz
@PanZagadka: Jesli macie wspolne konto, dzielicie mieszkanie itd to nie informuj jej na razie, zachowuj sie normalnie i skonsultuj sie z prawnikiem. Nie chodzi o to, zeby jej dowalic, ale zapytaj sie co masz zrobic, by ona nie miala na Ciebie ,,haka" i nie mogla chocby wyskoczyc z malym brajankiem za 9 miesiecy i pretensjami o alimenty. Bo to ona #!$%@? zwiazek.
  • Odpowiedz