Wpis z mikrobloga

Eh #!$%@?... Nie ma gdzie się nawet pożalić to #!$%@?, napisze tu. Dzisiaj mój różowypasek zostawił telefon w domu, choć nie powinienem tego robić to zajrzałem do owego telefonu. #!$%@? ogarnęła człowieka. Ja do pracy, a ona z bolcem na spacery. Jak tylko wychodzę to słodziutkie wiadomości, no #!$%@? zakochani... wspólne mieszkanie, 6 lat związku, ufałem jak Jezusowi, rękę dałbym sobie uciąć, ufałem jak #!$%@?...Szkoda #!$%@? gadać. #bolecnaboku #zdrady #zwiazki #gorzkiezale
  • 102
  • Odpowiedz
  • 0
@PanZagadka współczuję... Trzymaj się. Staraj się przy niej rozegrać to na chłodno i, bez emocji. To bardziej ją zaboli. Po prostu "wiem o wszystkim, pakuj się i do południa ma cie tu nie być". A jak wyjdzie to najlepiej napij się flaszki z kumplami.
  • Odpowiedz
@PanZagadka: Nie wiem co kieruje także facetami którzy bawią się w bolców na boku. Jaką trzeba być #!$%@?ą niemoralną aby komuś psuć na siłe życie. Weź znajdź tego typa i spuść mu profilaktyczny #!$%@? bo ja bym tak zrobił.
  • Odpowiedz
@Reverb też się zawsze zastanawiam. Dla mnie ktoś w związku jest "poza tematem"...to po zwykły brak empatii, kto tego nie przeżył ten nie wie jak okropne jest uczucie bycia zdradzonym, oszukanym i bezsilnym wobec takiej sytuacji. Nie polecam tego uczucia ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie chciałabym tego nikomu zafundować.
  • Odpowiedz
@PanZagadka wybacz bezpośredniość i moze wścipskość ale czy podzieli bys sie informacja kim była twoja Luba za normalnego dnia, czy pracował miała jakies hobby itp. Informacje że tak powiem do badań czy normalny #rozowypasek takie cos odjebuje. Z góry dzięki za odpowiedź
  • Odpowiedz
@Arientar Wszystkie sa takie same, tylko nie wszystkie sie jeszcze ujawnily. Mnie tez jedna zdradzila i teraz problem aby cokolwiek zbudowac z kims innym.


@bombelaz: wątpię by wszystkie były takie same. Mimo wszystko. Równie dobrze można powiedzieć że wszyscy faceci są tacy sami bo przecież skądś się muszą brać te bolce na boku.
  • Odpowiedz
@PanZagadka: #!$%@?. #rozowepaski to jednak #!$%@?ła płeć, szmaty trzymają się gałęzi póki nie chwycą lepszej. Sam ma partnerkę od wielu lat ale trzymam ją króciutko. Profilaktycznie sprawdzam jej fejsa, telefon i zero zaufania do niej. O wyjścia samej do niby koleżanek tez może zapomnieć. Facet nigdy nie zdradzi jak kocha. Kobieta kocha do czasu aż nie znajdzie lepszej opcji.

współczuje stary, odetnij się. #!$%@? nie mieści mi się to w głowie
  • Odpowiedz