Wpis z mikrobloga

Eh #!$%@?... Nie ma gdzie się nawet pożalić to #!$%@?, napisze tu. Dzisiaj mój różowypasek zostawił telefon w domu, choć nie powinienem tego robić to zajrzałem do owego telefonu. #!$%@? ogarnęła człowieka. Ja do pracy, a ona z bolcem na spacery. Jak tylko wychodzę to słodziutkie wiadomości, no #!$%@? zakochani... wspólne mieszkanie, 6 lat związku, ufałem jak Jezusowi, rękę dałbym sobie uciąć, ufałem jak #!$%@?...Szkoda #!$%@? gadać. #bolecnaboku #zdrady #zwiazki #gorzkiezale
  • 102
  • Odpowiedz
@PanZagadka kolejny wpis o bolcu na boku i znowu pewnie zarzutka.
Ale jeśli nie to współczuję i trzymaj się cumplu. Jeśli nie chcesz mieć z nią już nic wspólnego to spakuj ją sam i powiedz że wiesz o wszystkim, nie wdawaj się w dyskusję bo to nie ma sensu. Jeśli nie będzie chciała się wynieść to sam się spakuj i heja. Najlepiej załatwić to jak najszybciej i nie dać się ponieść emocjom
  • Odpowiedz
@szczym_do_ludzi: tak tak oczywiście loszka OPa, która ma #!$%@? czasu na bolce na boku na pewno pracuje na nocnej zmianie na położniczym xD na sto pro. i oczywiście jej bolec na boku też pracuje na nocno zmiane dzieki temu mogą się umawiać na schadzki o 10 w mc donaldzie bo nic innego nie jest otwarte o tej porze xD
  • Odpowiedz
@lisku_chytrusku @PanZagadka: potwierdzam, u mnie problem z zaufaniem jest do tej pory i na siłę doszukuje się u różowej tych sygnałów snując w głowie teorie o tym, że mnie zdradza jak poprzednia... to już nie to samo co poprzednim razem, to beztroskie uczucie zaufania bez watpliwosci zniknie na zawsze, ale tj reszta mówi co Ci mogę poradzić to bycie nieustepliwym i twardym, pożegnanie i 0 kontaktu
  • Odpowiedz
@cynamonowa bo ci zdradzający się dobrze kryją. A nawet jak widzisz, że coś jest nie tak i narasta w Tobie frustracja, to jesteś zbywana, że to Ty wymyślasz, nie ufasz i doszukujesz nie wiadomo czego. Najczęściej właśnie przypadkiem się odkrywa takie rzeczy niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz