Wpis z mikrobloga

Tłok w tramwaju taki ze nie ma gdzie palca włożyć i stoją te księżniczki #!$%@? w obowiązkowy zestaw kurtka zimowa + rękawice + czapka + obowiązkowy szal wełniany chociaż ze na dworze temperatura w plusie. I oczywiście będę ci narzekać " gorąco, duszno niech ktoś otworzy okno bo nie na czym oddychać!!!" A takiego #!$%@? ci otworze trzeba się było rozebrać lafiryndo jedna a nie #!$%@? się jak na misje polarna! #wroclaw #mpkwroclaw #gownowpis #musilemtozsiebiewyrzucic
  • 29
@PurpleHaze90 Niestety prac nie można składać, bo tak, jak przy dokumentach jest to po prostu #!$%@?. Chodzenie z taką teczka to mierna przyjemność, ewentualnie można używać tuby, zwinąć w rulon i w domu wyprostować ale czasem ilość prac, grubość papieru lub technika jaką była wykonana praca na to nie pozwala. :p
@Shanny: wpis pisany na szybko na kolanie niemający na celu obrażania kogokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to nie zmieni faktu ze łatwiej jest zdjąć czapkę i szalik niż narzekać ze "o jak tu gorąco umieram" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kwiatencja: no nie wiem ja jak studiowalem na polibudzie, to nam wykladowca pokazal jak sklada sie rysunki zgodnie z polska norma oraz jak je prawidlowo rozkladac. Pokazal tez jak zwijac i rozwijac prace w rulon. Mysle ze ta wiedza przez ostatnie 20 lat niewiele sie zmienila.
Niszczyc to moze jak ktos robi makiety, ma elementy nalepione itd... tylko wtedy do teczki ktora ma grubosc 5cm tez mu malo co wejdzie "bezstratnie".
@PurpleHaze: Widać masz nikłe pojęcie o tym kierunku. Oprócz rysunków technicznych, które trzeba składać są jeszcze zajęcia z rysunku odręcznego, malarstwo, a z przedmiotów projektowych prace zaliczeniowe są przeważnie oddawanie w formie posterów 50x70 lub 100x70
@PurpleHaze masz na myśli rysunki z AutoCADa czy może wizualizacje? :P nie każdy rysunek można złożyć. Na ludzi z plastyka też będziesz się pultal bo jest taki dzezi kul trendi bo studiuje kierunek artystyczny. Może napisz do wydziału i zaproponuj zajęcia ze składania i rolowania ( ),
@Shanny: daj spokój, te pedały tak grzeją w tych tramwajach typu swing, że można jajo znieść, co ja mam z zimy -5 wchodzić i od razu do gaci się rozbierać bo się inaczej nie da ustać