Wpis z mikrobloga

@Dork: Taka ciekawostka, najwyższy pylon wiaduktu jest wyższy od samej wieży Eifla ;) I tak btw. to wrzuciłeś zdjęcie z konstrukcją wsporą, która odejmuje trochę uroku.
  • Odpowiedz
@Dork:
Piekna konstrukcja... niesamowicie subtelny ten most i dziala jako atut jezeli chodzi o odbior krajobrazu... co jest praktycznie niespotykane.

Ile meczetów widać z tego mostu?


@aleksialke: o sucharowa, pusta prawacka czacha zamanifestowała sie nawet pod zdjeciem mostu. Tylko meczyty Ci sie z Francja kojarza, prawda? Bosz... jakie to przykre i zalosne.
  • Odpowiedz
@Dork: Jechałem największym wiaduktem w Niemczech (Siegen) i wrażenie robi tylko przejazd pod nim - jadąc górą właściwie nic specjalnego.
  • Odpowiedz
Byłem polecam :) Zwłaszcza latem o wschodzie słońca gdy w dolinie zalega mgła widok jest nieziemski... gdzieś fotkę posiałem...
  • Odpowiedz
  • 1
@Dork niby pięknie pokazuje jak wysoko człowiek stoi jeśli chodzi o technologię, z drugiej strony, takie struktury odejmują to dziewicze piękno natury
  • Odpowiedz
@Dork: To nie ten most, o którym jeremy Clarkson mówił, że to wspaniałe osiągnięcie francuskiej inżynierii.. które zaprojektował brytyjczyk?
edit: Tak, to ten, znalazłem :) (6:53)
Tarec - @Dork: To nie ten most, o którym jeremy Clarkson mówił, że to wspaniałe osiąg...
  • Odpowiedz
@Freakz: @dope:
Po żadnej końcówce.
Którą trasę wybierzesz? -Tę najdłuższą.

Reguła zależy tylko i wyłącznie od przypadku:
"Tę" dla biernika, odpowiadającego na pytania -kogo? -co? - np. widzę TĘ trasę.
"Tą" dla dopełniacza, odpowiadającego na pytania -kim? -czym? - np. zapoznałem się z TĄ trasą.

Ale nie warto się takich bzdur uczyć, bo potem one tylko denerwują u innych, kiedy tak naprawdę ten "błąd" jest absolutnie dopuszczalny w mowie potocznej.
  • Odpowiedz
@pk347: o patrzcie czlowiek renesansu, pogromca noblistow, Da Vinci naszych czasow sie odezwal.. pytanie o meczety bylo oczywistym zartem przez zly, i to w obecnej sytuacji we Francji bardzo na miejscu. No ale lewak to wiadomo - rzeczywistosc nalezy jak najbardziej znieksztalcic i zwyzywac innych od idiotow jak nie wyznaja tej samej ideologii xD
  • Odpowiedz