Wpis z mikrobloga

SPRZEDAM OPLA.
(Corsa B, 1998r) NIEBIESKI

Nie, serio.
Czy jakiś Mirek we #wroclaw jest zainteresowany kupnem skasowanego samochodu? Może zajmuje się składaniem auta z trzech i potrzebuje akurat te części, które nie są skasowane? Na PW mogę podesłać zdjęcia jak to wygląda.

Oprócz samochodu mam dwa zestawy kluczyków (jedne polane acetonem, ale dalej działają), kartę pojazdu, kopię dowodu rejestracyjnego, komplet opon zimowych i mogę dorzucić pluszowe kostki, które zakłada się na lusterko wsteczne.

Anybody? #ogloszenia #samochody
  • 37
  • Odpowiedz
@noipoptakach ostatnio i mnie na osiedlu pojawiły się ulotki "kupię każde auto w każdym stanie". Jak nie chcesz na tym zarobić, a tylko się pozbyć to poszukaj ogłoszeń, podobno płacą gotówką i mają własną lawetę.
  • Odpowiedz
@noipoptakach z tego, co kojażę z ulotki, to dostajesz papiery do wyrejestrowania od ręki, podzwoń, popytaj - w uszach dżwięczy mi durna reklama univer auto ;)
Edit: nie liczyłbym na kokosy, oni to kupują, żeby na tym zarobić, więc to raczej opcja dla tych, co nie chcą płacić za złomowanie a z auta da się jeszcze coś wymontować na handelek
  • Odpowiedz
@testuser: Ja też na kokosy nie liczę, zdecydowanie zdaję sobie sprawę z tego ile mogłabym z takiej corsy wycisnąć.
Ale bardzo interesują mnie dokumenty do wyrejestrowania, także będę musiała się temu przyjrzeć. :)
  • Odpowiedz