Wpis z mikrobloga

SPRZEDAM OPLA.
(Corsa B, 1998r) NIEBIESKI

Nie, serio.
Czy jakiś Mirek we #wroclaw jest zainteresowany kupnem skasowanego samochodu? Może zajmuje się składaniem auta z trzech i potrzebuje akurat te części, które nie są skasowane? Na PW mogę podesłać zdjęcia jak to wygląda.

Oprócz samochodu mam dwa zestawy kluczyków (jedne polane acetonem, ale dalej działają), kartę pojazdu, kopię dowodu rejestracyjnego, komplet opon zimowych i mogę dorzucić pluszowe kostki, które zakłada się na lusterko wsteczne.

Anybody? #ogloszenia #samochody
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noipoptakach Kup lampę,błotnik wyklep maske i sprzedaj. Lol :D

Edit: Nie baw się w złomowanie czy odsprzedawanie jakimś januszom. Poskładaj do kupy, jesteś w stanie nawet to sama zrobić u ojca w garażu albo na podwórku. Całość wyniesie cię max z 300 zł.
  • Odpowiedz
@nandrolone: Błotnik do 150zł, lampa 100zł. Bez maski bo można spróbować ją jakoś wyklepać i jeździć w takim stanie. Jak ma być na igłe czyli kupno + malowanie elementów w kolorze to wyjdzie bardzo dużo.
  • Odpowiedz
@Qrwa_uj_2137: W sumie masz racje (jej samochód i nic mi do tego) ale osobiście poszukałbym kogoś znajomego kto ogarnąłby całość i poskładał do kupy, żeby sprzedać normalnie i jak najmniej stracić.

Moim zdaniem to lenistwo oddawać auto po cenie złomowej.
  • Odpowiedz