Wpis z mikrobloga

@Lunar-Industries: @Obserwator_z_ramienia_ONZ: Nie wiem czy określiłbym ją jako żałosną (raczej niepoważną), ale fakt faktem poprzez takie działanie raczej nie buduje sobie dobrej opinii. Patrząc na zamieszanie wokół cen i braku dostępności w/w rowerów moje zaufanie do Rometa jest bardzo ograniczone. Być może firma wyszła z założenia "ważne, że mówią, nie ważne czy dobrze czy źle".

Z drugiej strony, jeśli zmieniły się ceny, to może wreszcie coś ruszyło i rowery pojawią
  • Odpowiedz
@niepoprawny_pesymista: ceny są faktycznie atrakcyjne, ale całkowity brak wyboru kolorystyki w danym modelu, najmniejsza rama 52 cm ( jestem karzełkiem i wolałbym rozmiar 50, inne firmy mają w wybranych modelach nawet mniejsze ramy typu 48cm) ponadto w razie problemów może być kłopot z realizacją gwarancji, skoro już teraz sa problemy z zakupem... nie budzi to mojego zaufania..wolałbym juz droższego Krossa, coś z Decathlonu albo kupno z UK.
  • Odpowiedz
ponadto w razie problemów może być kłopot z realizacją gwarancji, skoro już teraz sa problemy z zakupem... nie budzi to mojego zaufania..w


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Dokładnie, to samo chodzi mi po głowie, że chyba lepiej dołożyć i jednak kupić coś od innego producenta.

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: @Lunar-Industries: Co do kolorystyki to podoba mi się większość propozycji Rometa, nawet ten oczojebny niebieskie :D
  • Odpowiedz