Wpis z mikrobloga

@bombastick: nie wtryniaj mi tego czego nie powiedziałem. W komentarzach są wypowiedzi obu stron i można sobie zdanie wyrobić. Poza tym głównie chodzi o czysty źródłowy zapis danych słów czy wydarzenia a nie jakieś zlewaczone (przeinaczone) wypowiedzi.

Lewactwo zazwyczaj buduje chochoła i w niego bije. np. w przypadku ludzi co nie chcą przymusowo truć swoich dzieci jakimś gównem (o nazwie szczepionka) zbudowano chochoła o nazwie - "szczepionki powodujo ałtyzm" i zaczynają w niego bić. Chociaż normalnym ludziom idzie o to, że jak szczepionka jest taka dobra to nie musi być przymusowa a jej nie przyjęcie nie powinno powodować jakichkolwiek kar.

Często robią też kopacz z logiki przy innych sprawach... i tak, w przypadku wypadku sebixa z kolumną rządową:
- pisiory
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: a no tak, niepotrzebnie wdałem się w dyskusję z lewactwem, które po prostu trzeba ignorować i nie dopuszczać do mediów. Żaden z nich nic nie potrafi, bo jak by potrafił to by miał jakieś osiągnięcia poza propagowaniem pedalizmów czy pseudonauki w postaci globalnego ocipienia (vide: sraczkovitz)
  • Odpowiedz
np. w przypadku ludzi co nie chcą przymusowo truć swoich dzieci jakimś gównem (o nazwie szczepionka) zbudowano chochoła o nazwie - "szczepionki powodujo ałtyzm"

żejak szczepionka jest taka dobra to nie musi być przymusowa

a przecież tam sprawa jest oczywista, sebix jest ślepy i nie widzi jak za sekundę przejedzie kolejny migający samochód a borowiec zamiast staranować samochód rozpierdziela się o drzewo.
Naxster - > np. w przypadku ludzi co nie chcą przymusowo truć swoich dzieci jakimś gó...

źródło: comment_GzCric149uCDzd3m2t3WiOJQvw716u1l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Naxster: t*sk mnie to obchodzi czy kogoś ci to przypomina. Na wykopie przez kilka lat się nie udzielałem bo mi białkov skasował moje bordokonto; ale to było w czasach kiedy lewactwa na wykopie prawie nie było, a jak się tylko pojawiło to było miażdżone argumentami a nie tylko obrzucane błotem.
Obecnie nie ma to sensu, bo to zwykłe opłacane trolle, a pozostali mają pustkę między uszami i po prostu piszą
  • Odpowiedz
A jakaś instalacja z muzułmaninem rozjeżdzającym ludzi ciężarówką była czy to nieprawomyślne?


@mister_pink: nie no, wiesz śmiać się wolno ze wszystkiego, pod warunkiem, że temat przejdzie pozytywnie kontrolę poprawności politycznej.
  • Odpowiedz
zakaz wstępu do USA ludzi posiadających obywatelstwo wybranych krajów,


@Internet_the_explorer: jakie to ograniczenie wolności? Przecież Amerykanie w ramach swej wolności zdecydowali, że nie chcą wpuszczać do siebie ludzi z tych krajów.

To tak jakbym powiedział, że ty ograniczasz wolność, bo nie wpuszczasz do swojego domu każdego jak leci. Decydowanie o swoim kraju jest jednym z najważniejszych przejawów wolności, a jak ci to nie pasuje to poszukaj sobie jakiejś monarchii absolutystycznej,
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer:

zakaz wstępu do USA ludzi posiadających obywatelstwo wybranych krajów, wykluczenie z konferencji prasowych największych mediów. Jakieś pytania?


I gdzie te ograniczenie wolności? Chyba że znamy inne definicje tego słowa. Wojsku też wytykasz ograniczenie wolności bo na ich tereny nie możesz wchodzić?
  • Odpowiedz