Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Z tanszych do 120 zl to versace eau fraiche, versace pour homme medusa, ck one summer 2015, moschino forever sailing, lalique white, perry ellis 360 red, drozsze terre dhermes fraiche, dior homme cologne, chanel allure homme sport i jej wersja cologne, kenzo. Duzo jest ale wydaje mi sie ze z versace eau fraiche bedziesz mega zadowolony
@bialaowca: sprawdzałem, nie podoba mi się, taki nijaki :/
@LesnyDrwal: sprawdzałem, nie jest wyrazisty :/
@SpasticInk: w zasadzie spory, nie jest dla mnie problemem wydanie 400-500 na perfumy
@dolOfWK6KN: szukam podpowiedzi, Mirko poleciło kiedyś parę zapachów i niektóre mi się spodobały (Valentino Uomo Intense, Amouage Reflection czy też DG One).

Z letnich(?) posiadam Terre Hermesa czy jak to się tam zwie, ale chciałbym jeszcze mieć coś innego. Mam
@karambolo: Potestuj propozycje od Guerlain z serii Ideal, mnie np. bardzo się podoba Cologne oraz od YSL L'Homme np. Ultime. Za 4-5 stów to możesz mieć spokojnie 3-4 b.dobre zapachy. Zobacz jeszcze Zegna Z, Dior Homme oraz Dior Cologne. Fahrenheit Cologne jest spoko, ale masz tańsze odpowiedniki wariacji Fahrenheitów od Mercedesa w Sephorach.