Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm: zarzucam że naśmiewasz się z materiału którego nawet nie obejrzałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serio spotkałaś w życiu faceta który chciałby żyć z taką kobiecą amebą na usługach pana? Jeśli tak to współczuje.


@Kiedys_Mialem_Fejm: jak patrze na wpisy na mirko to mam wrażenie że sporo wypopków by tak chciało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm spotkalam kobiety wychowane w ten sposób, i facetów którzy uważają że kobieta musi prać sprzątać gotować o być na każde skinienie tez ;) nie udawaj, że nie wiedziałeś nigdy takiego przypadku. Nie mówię, że to jest normalne, ale za to dość częste - faceci w tym przypadku to często ameby, ale skoro oni mieli taką mamę w domu to taka dziewczyna to skarb, nie?
  • Odpowiedz
@hatterka: Ja też widziałem pantofli na każde skinienie kobiety i podobnie jak kreowanie zołz występuje coś takiego jak kreowanie samców alfa. Obie grupy są śmieszne. Prawda jest taka jak ktoś ma słaby charakter to będzie popychadłem i w związku i w pracy i gdziekolwiek się uda. Co nie znaczy, że trzeba zwalać winę na drugą płeć i zaraz w ofensywie do niej. Te programy robią problemy tam gdzie ich nie ma.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm no i książka o której mowa jest dla kobiet, żeby się ogarnęły i nie były popychadlami, bo charakter się kształtuje i nie jest powiedziane, że będzie nieszczęśliwa do końca życia. To tyle :)
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: @hatterka:
Ale wy wiecie, że 90% kobiet/dziewczyn w tych czasach to właśnie w większości myślą o sobie xD
Zobaczcie ile pantofli jest w tych czasach, kobiety więcej praw, równouprawnienie bla bla bla i co idziesz na ulicy to każda wymalowana i jak wróci do domu to wybiera najlepsze selfie spośród 100 zrobionych i wrzuca na facebooka aby każdy ją podziwiał.
Nie dostrzegam potrzeby edukowania kobiet owszem może w jakiejś
  • Odpowiedz
90% kobiet/dziewczyn


@ImNewHere: a jakieś faktyczne badania na ten temat masz? czy jak zwykle statystyki wyssane z palca?

mowa jest o myśleniu tak o sobie jak i o innych a nie myśleniu tylko o innych tudzież tylko o sobie, naucz się czytać ze zrozumieniem zanim wdasz się w dyskusję
  • Odpowiedz
@konradk1 Norma #!$%@? telewizji sniadaniowych.. po lewo księżniczka udajaca piekna i taka seksowna niczym Szaron Ston XD po prawo jakis milf z chomiczo-swinskim ryjem, a srodek to juz #!$%@? w ogole apogeum XD rudy goryl z chusta w studiu gdzie jest z 22°+ XD
#rakcontent
  • Odpowiedz
"dobra" zołza to jest kobieta która nie jest popychadłem
myślą TEŻ o sobie a nie TYLKO I WYŁĄCZNIE o partnerze czy innych bliskich osobach
własne zdanie
ugruntowane poczucie własnej wartości
kobieta która wie czego chce, zna swoje emocje w danym momencie
pielęgnować relację a nie poświęcać się dla relacji
"zła" zołza jest wredna, egoistyczna do bólu, dominująca - nie ma w takim związku równowagi

rozumiem że wy lubicie jak wasze różowe są
  • Odpowiedz
@konradk1: zadałam sobie trud którego chyba nikt tutaj sobie nie zadał i obejrzałam ze zrozumieniem ten filmik


"dobra" zołza to jest kobieta która nie jest popychadłem

myślą TEŻ o sobie a nie TYLKO I WYŁĄCZNIE o partnerze czy innych bliskich osobach

własne zdanie

ugruntowane poczucie własnej wartości

kobieta która wie czego chce, zna swoje emocje w danym momencie

pielęgnować relację a nie poświęcać się dla relacji

"zła" zołza jest wredna, egoistyczna
  • Odpowiedz