Wpis z mikrobloga

  • 1117
@konradk1 a najgorsze jest to, że taka Karyna jedna z drugą naogląda się tych mądrych programów i potem jest "hehe jestem wredna jak Mała Mi"
  • Odpowiedz
@konradk1: To jest rak toczący młode dziewczyny. Mam sporo znajomych w wieku około 20 lat i większość z nich lajkuje właśnie tego typu fanpage. Często bywają opryskliwe i chamskie bo bycie zołzą jest takie zajebiste. Później rosną samotnie wciąż przekonane o własnej zajebistości bo nikt nie może wytrzymać z debilką i ryczą czemu nikt nich nie chce. Właśnie dlatego bo nikt nie chce związku z #!$%@?ą księżniczką z humorami. Koniec
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: to są laski w stylu "JESTEM SOBOM I SIĘ NIE ZMIENIE", nakładzie im do głowy, że są wyjątkowe, a jaka tu wyjątkowość skoro zołzy zachowują się prawie wszystkie tak samo? xD
  • Odpowiedz
@konradk1: zadałam sobie trud którego chyba nikt tutaj sobie nie zadał i obejrzałam ze zrozumieniem ten filmik

"dobra" zołza to jest kobieta która nie jest popychadłem

myślą TEŻ o sobie a nie TYLKO I WYŁĄCZNIE o partnerze czy innych bliskich osobach

własne zdanie

ugruntowane poczucie
  • Odpowiedz
@konradk1 książka ma trochę sensu i da się z niej wyciągnąć coś dobrego . Np. Informacje, że warto zadbać o siebie a nie tylko skakać za facetem, myśleć czasem o sobie a nie tylko o innych, ale ten program to jeden wielki bełkot i rozmowa z której nie za dużo wynika.
Jest dużo prawdy w tym, że faceci kochają silne kobiety, które dbają o siebie, są niezależne i potrafią mieć swoje
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna:
Mam oglądać program który rozgranicza zołzy na te złe i dobre? xD Clickbaitowy tytuł i grono specjalistek rozprawiających o problemach z dupy. Mój post dotyczył #!$%@? księżniczek i odniosłem go do konkretnych przykładów, a ty mi zarzucasz, że wolę uległe ameby jakby nie było czegoś po środku. To jest właśnie poziom tych pań ze studia.
  • Odpowiedz