Wpis z mikrobloga

Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (19)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Asteroida @lubie-sernik @omnia @tosyu @kornik20082 @tr4b4nt @Czlowiek_Sweter @urwis69 @Julek00 @Maciej_Barbarian @Duchowsky @NewEpisode @Gixaar @PiczaBociana @3mpty @SanFable @bigger @katera @Crea
@PiczaBociana:
1. Bez sensu ten loading.
2. Górna belka dużo za duża, szczególnie że są na niej 4 odnośniki a głupi opis tylko ją wydłuża.
3. Widzę że kochasz po prostu ten parallax scrolling.
4. Blog, oprócz tej belki za dużej o wiele lepiej.

Ogólnie jest dużo lepiej niż było, belkę bym zmniejszył, a ten opis to nawet wyrąbał bo po tytule chyba każdy się spodziewa o czym jest ten blog.
@PiczaBociana: całkiem nieźle to wygląda. Może przydał by się jeszcze jakiś spis treści dla każdej kategorii, żeby łatwiej było szukać, jak już będzie więcej wpisów.
@Gixaar: Wpisów mało bo dopiero co motocykl kupił. Będzie naprawiał to będą się wpisy pojawiać i proporcje się odwrócą. Trzeba trochę poczekać. Chyba, że moto się nie będzie psuło ( )
@Gixaar: Wrzuciłem tylko jeden wpis, bo cały czas się zastanawiam czy warto się z tym bawić.
@El_Kutazzo: Wpisy wszystkie będą się pojawiać według daty dodania, podzielone na 3 kategorie: naprawy mechaniczne, tuning optyczny, informacje na temat modelu. Każdy wpis z tagami
@Papasanbaba: Belka górna zmniejszona, duża zasłaniała reklamę, ale odpaliłem incognito bez uBlocka i tak ją widać więc zmniejszyłem. Ale tego tekstu z witryną internetową nie mogę nigdzie w