Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #chwalesie Mirki chwalesie nowym zakupem. Po moim ostatnim aucie Mazda 3 1.6 Diesel pozostały najgorsze wspomnienia. Tysiące złotych wkomponowane w najgorszy silnik chyba jaki kiedykolwiek stworzono. Jazda po mechanika oszustach w nieskończoność. Po tym kiepskim doświadczeniu stwierdziłem z żoną że tylko benzyna. No i jest. Pół kraju się za Mercem przyjechało ale config marzenie. Kolor sprawia że wygląda trochę na młodszego niż jest w rzeczywistości. Cieszę się jak dziecko! Pijcie ze mną kompot albo co tam chcecie!
ZygmuntJedyny - #motoryzacja #chwalesie Mirki chwalesie nowym zakupem. Po moim ostatn...

źródło: comment_B4EGOMLtWYZalylfUCdE01vnGeWeibDT.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZygmuntJedyny: Super samochód colego, gratulacje. Pozwolisz że z ciekawości zapytam. Nie to żebym zazdrościł czy próbował pocisnąć. Dlaczego kupiłeś używanego Mercedesa a nie nowszy samochód ale popularnej marki? Dla mnie to trochę jakby chęć aspirowania do wyższej klasy pomimo że na nią tak na prawdę nie stać
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: tak saloon to sedan, mysle ze to lepsza opcja niz coupe. @PortowySzczur w sumie jest w typ prawda, mysle sobie czy by nie kupic np takiej mazdy 6 niz C klase, bo za kase z C klasy 2012 dostane mazde rocznik 2014 roku na wypasie (gloniski bose, nadwozie wersja sport, navi, kamera cofania itp itd) p.s jaki rocznik mazdy, manual ? automat ?
  • Odpowiedz
@Mariusz_templariusz ja mam wersję z 2008 czyli krótko produkowana druga generacja. Celowalem właśnie w to bo poprawili problemy z korozją u pierwszej. Manual, z ciekawszych dodatków to tempomat, nagrzewanie lusterek bocznych, wytłumienie źródeł światła z tyłu w lusterku wewnętrznym (efekt przypomina lekki noktowizor, szybka zielenieje), ogrzewane fotele. Bawię się w mały tuning i dokupiłem radio na androidzie z wyświetlaczem + kamerę cofania, w planach przednia. Fajne auto. Trzeba się tylko nastawić
  • Odpowiedz
  • 1
@m4kb0l Hmm... Wiesz tak naprawdę gdybym miał dwie dychy więcej to kupiłbym Mazde 6 w takiej opcji jak mi się podoba. Nie miałem więcej typów. Nie podoba mi się wzornictwo Opla czy VW i takich tam.
  • Odpowiedz
@PortowySzczur: no ja mam mazda 3 rok 2005 w sumie moje pierwsze wozidło i mam je juz troche ponad dwa lata, przebieg 170k km, ale wlasnie ruda ją w-------a i trzeba bd sie pożegnać z nią.Mazda 6 sport nowa wyglada o-------e perfekcyjnie tylko rozowa mowi ze jej sie nie podoba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@ZygmuntJedyny: bardzo ładne autko!
Starogard Gdański to taki największy na Pomorzu komis samochodowy - duży wybór, świetna jakość, ale trzeba uważać bo można się naciąć.
  • Odpowiedz
@Mariusz_templariusz: Rozowa sie przyzwyczai jak usiadzie, nie bedzie chciala wyjsc. ;) Jednak co by nie mowic, mazdy to nie sa samochody do sluchania pieknego brzeczenia silnika, od czasu do czasu go uslyszysz, czasem karetka jak przejezdza to dopiero jak jest 15 metrow ode mnie to zaczynam ja slyszec. XD Nie wiem czy sie cieszyc z wytlumienia czy nie.
  • Odpowiedz