Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #chwalesie Mirki chwalesie nowym zakupem. Po moim ostatnim aucie Mazda 3 1.6 Diesel pozostały najgorsze wspomnienia. Tysiące złotych wkomponowane w najgorszy silnik chyba jaki kiedykolwiek stworzono. Jazda po mechanika oszustach w nieskończoność. Po tym kiepskim doświadczeniu stwierdziłem z żoną że tylko benzyna. No i jest. Pół kraju się za Mercem przyjechało ale config marzenie. Kolor sprawia że wygląda trochę na młodszego niż jest w rzeczywistości. Cieszę się jak dziecko! Pijcie ze mną kompot albo co tam chcecie!
ZygmuntJedyny - #motoryzacja #chwalesie Mirki chwalesie nowym zakupem. Po moim ostatn...

źródło: comment_B4EGOMLtWYZalylfUCdE01vnGeWeibDT.jpg

Pobierz
  • 167
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: Aa ten się do tej furki przymierzam, też biała tylko środek czorny. Tylko rocznik wezmę pomiędzy, bo nowe po lifcie sa brzydkie jak noc ale te pomiedzy maja fajna kierownice. Szerokosci!
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: aa rzeczywiscie, nie zauwazylem.
Ogolnie bardzo ladnie wyglada, lepiej niz 98% w204 jezdzacych po naszych drogach.

Powiedz mi jeszcze czy na prwno tam jest 7g tronic? Nie znam sie za bardzo na mercach ale pare widzialem i przed liftem to tylko 5 biegowe skrzynie tam spotkalem a nie siedmio...
  • Odpowiedz
  • 0
@JudeMason Nie boję się kosztów bo np. mój kolega ma fajnego CLK 180 kompressor i ciągle się śmieje że koszt jednej naprawy nie przekroczył 100 zł. Ten silnik to nie to co np 3 litrowy. Tam serwis rzeczywiście może być bardziej wymagający. Co niby może się tu zepsuć? Automat? Napewno nie przy tym przebiegu i tym serwisie.
  • Odpowiedz
  • 0
@tobiasz22 Tak kupiony od właściciela który skonfigurował i kupił go w salonie w Gdańsku. Tam też był serwisowany na którym to serwisie co roku wpisywano przebieg. Z tego co kojarzę to cepik i tak by mi nic nie dał bo wpisuje się tam przebiegi chyba dopiero od dwóch /trzech lat. Dlatego bardziej polegałem na informacjach z serwisu Mercedesa.
  • Odpowiedz
@ZygmuntJedyny: Najbardziej mnie rozwlalaja ludzie ktorzy pisza ze przeplaciles :DDDD No bo w jakims tam ogloszeniu bylo taniej... albo znajomy mirek handlarz mowi ze "chodzom" taniej. No prostactwo w czystej postaci :)
  • Odpowiedz
  • 1
@kjungst Hehe no tak. Dla mnie za samą skrzynie jestem w stanie zapłacić 5 tyś więcej. Generalnie zapłaciłem za config tyle i za przebieg z serwisem. Niech kupią auto od pierwszego właściciela. Powodzenia, łatwa sztuka.
  • Odpowiedz