Wpis z mikrobloga

Ten uczuć po miesiącu spotykania się, kiedy czujesz, że znalazłeś osobę, przy której śmiejesz się do łez, nadajecie na tych samych falach i przez motyle w brzuchu prawie latasz, a potem dostajesz sms'a, że on jednak nie ma czasu na związki, bo kariera, nie chce się angażować i po jego stronie przestało iskrzyć.

BehindEachFuckingTogether.png

Idę do apteki po eutanazol.
#przegryw #zwiazki #feels #twnogf
  • 136
  • Odpowiedz
@elokompaniero: Nawet jeżeli, to wypadałoby porozmawiać twarzą w twarz o tym.
Ewentualnie zadzwonić i porozmawiać przez telefon aniżeli wysyłać SMSa i uznać sprawę za zakończoną.

Dla mnie to jest tchórzostwo, brak kultury i szacunku. :)
  • Odpowiedz
@Annnusz: Znam ten uczuć, przez dwa miesiące byłem w "związku" z pewną dziewczyną, spędziłem z nią całe święta, poznałem całą jej rodzinę, piłem już z jej ojcem i bratem, gawędziłem z jej matką, cała rodzinka mnie "kupiła". Snułem już poważne plany na przyszłość. I po dwóch miesiącach dostałem sms, że jednak to nie jest to i że musimy zakończyć. Bez żadnych wcześniejszych zgrzytów czy kłótni. Ot tak, po prostu, dziewczynie się
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: Dzięki za ten świetny przykład. xD

chciala ruchanka 2 razy odmówiłeś to się nie dziw.

Może to robić specjalnie, jeśli się jej spodobałeś, ale ją olewałeś na początku.

miałem kiedyś podobnie, a teraz wiem że nie marnuje sie okazji

u gay?


Różowe paskiny tak bardzo uciśnione, dobrze że są jeszcze rycerze z zakonu Białowitów. xD
  • Odpowiedz
  • 7
@Asdasiq Stary, @damian_co_dalej nie da Ci żadnego źródła, bo go nie ma. Chłopak napisał komentarz pod plusy i tyle. Kiedyś jak chciałem, żeby mi typ udowodnił, że wykopki, to w większości mizogini, to kazał mi przeglądać mirko xD A jak go trochę przycisnąłem, to dał mi linka do jakiejś plusowanej pasty o złych kobietach xDDD
  • Odpowiedz
@grzsci: Ja wiem, że to jest traktowanie wykopu jako jednostki ale zauważyłem ostatnio dużą tendencję do obsmarowywania się między wykopkami gównem, wręcz ugnojania samych siebie. xD

  • Odpowiedz