Wpis z mikrobloga

Chcę podziekowac wszystkim, ktorzy opisywali jak byli oszukiwani przez #januszebiznesu. Czytałam Wasze wpisy jeszcze jak grasowałam na wykopie niezalogowana i stwierdziłam, że przecież sama daję się dymać i trzeba coś z tym zrobić. Ponad to zarobki i ilość pracy były upokarzajace do tego stopnia że chciałam zrezygnowac z zawodu, który kochłam wykonuję 10 lat i sprawiał mi ogromna przyjemność. Jakby ktoś podciol mi skrzydła.Poszłam więc po podwyżkę i okazało się, że jej niedostanę bo jest " ciężki okres w firmie", byłam jeszcze dwa razy, za każdym razem odmowa z tego samego powodu, ale mój szefuncio miał hajs żeby wymienić samochód. Tak mnie to wpieniło, że dałam mu wypowiedzenie. I wiecie co ??? Znalazłam pracę, na dzień dobry 700 zł różnicy (nie jestem informatykiem za 15 k wiec dla mnie to bardzo duzo)., lepszej dojazdy, warunki pracy i przede wszystkim szkolenia opłacane przez szefostwo bez podpisywania lojalek. Chce także podziękować Mirkom z #pracbaza #praca gdyż pokazaliście mi jak może być fajnie i to że trzeba się szanować:) DZIEKUJE #oswiadczenie
  • 116
  • Odpowiedz
@fegwegw: tak zaznaczyłem ponieważ bardzo czesto pojawia sie pytanie o zarobki, dla jednego to dużo a dla kogoś kto zarabia więcej nie ma znaczenia.
@silwek: oj tam:) pisze na tel. więc mni dziwne rzeczy czasem wychodzą:) tak w zawodzie:)
  • Odpowiedz
@zarobiona: Jak mnie #!$%@? taka logika "w firmie ciężko ale auto sobie kupił złodziej". Dywersyfikacja dochodów, mówi ci to coś? Sytuacja w firmie to nie to samo co sytuacja u twojego szefa. Sam robię na etacie jako głupi wózkowy ale bawię sie na forexie, pomagam bratu na giełdzie transportowej i co, wlasnie kupiłem sobie auto za 35kzl. Wyobraź sobie minę moich sąsiadów jak to zobaczyli. Juz słyszałem ze narkotykami handluje,
  • Odpowiedz
  • 37
@zarobiona nie całkiem. Dla kogoś kto zarabia nawet dużo więcej 700 zł to też pieniądz i też dużo. Przynajmniej dla ludzi co szanują pieniądze i rozumieją co to znaczy oszczędzać. Sam zarabiam tak sobie, ale nawet 50 zł to dobry pieniądz. Pewnie powyżej 50k można by się zastanawiać ale ro nadal 700 zł na głupoty nawet co miesiąć dla takiej osoby.
  • Odpowiedz
@realizta: Co ty za głupoty prawisz. Jak prowadzisz firmę i masz dobrego pracownika to lepiej w niego inwestować aby ci większe zyski przyniósł niż sobie auto kupić które pewnie nie służy specjalnie firmie i zarobkowi a twojej wygodzie.
  • Odpowiedz