Wpis z mikrobloga

  • 0
@Dorogon XD Dawaj więcej argumentum ad personam, na pewno to ci pomoże w dyskusji.
Za angielską Wikipedią: "Sexism or gender discrimination is prejudice or discrimination based on a person's s-x or gender. Sexism can affect any gender, but it is particularly documented as affecting women and girls.". Twoja wypowiedź jest seksistowska, bo odnosisz cechy ogółu do jednostki i oceniasz ją przez ten pryzmat. To, że jakaś grupa ludzi zdaje się wykazywać
  • Odpowiedz
@Hannahalla: A wbrew pozorom ja tak nie myślę. Przy założeniu, że facet i kobieta były by jednakowo obdarzeni przez naturę to ten świat by przestał istnieć.
I nie chodzi mi o potomstwo i inne frazesy, ale o coś innego . Niestety nie jestem w stanie ubrać w słowa na razie.
  • Odpowiedz
@Hannahalla Zrozumiałaś to na wyrost, ja nie rozkazuje gotować, ale bardzo miłym faktem jest, gdy kobieta, a dodatkowo młoda, potrafi coś lepszego zrobić niż jajecznica. Nie dość, że jej sie to przyda, to każdy facet doceni swoją kobite :) Przecież gotowanie to super sprawa, skąd ta frustracja?
  • Odpowiedz
@Trae: xD Gdzie tam widzisz jakies wypowiedzi ukierunkowane na twoja osobe? Juz predzej twoja wypowiedz o glupocie mojego stwierdzenia mozna pod to podpiac. I gdzie tam widzisz ocenianie kogokolwiek? Stwierdzenie faktu, ze plec wplywa na odczuwanie smakow jest ocena. Nie masz aby jakiejs paranoi?
  • Odpowiedz
jak nie potrafią to oni są s---------i nikt inny, k---a to się dorosłość nazywa.


@Papasanbaba: Sam jesteś s---------y. Ja nie potrafię i mi się nie chcę. I co? Dorosły człowiek potrafi znaleźć drogę do restauracji.
  • Odpowiedz
@Dorogon: jezu, panie domorosły szopenhauer, ale wiesz, ze jak oprócz wykopcore mądrości które gdzieś przeczytaleś, do dyskusji nie wniesiesz nawet grama argumentu, to skazujesz się na śmieszność - tak jak w tym przypadku? xD
  • Odpowiedz
@aett: Ale wiesz, że twoja wypowiedź równie dobrze mogłaby nie zostać napisana, bo jest bezwartościowa i nawet owej śmieszności nie zawiera, więc i nie zabawi nikogo?

Nie wiem gdzie tu widzisz jakieś mądrości. Z mojej strony została zapoczątkowana neutralna rozmowa - Trae wyśmiał stwierdzenie, że płeć może wpływać na zdolności gotowania; ja podałem konkretny przykład, w którym wiemy o tym, że płeć na to wpływa, w zamian zostałem zwyzywany od
  • Odpowiedz