Wpis z mikrobloga

  • 30
@Dorogon XDDDDD Dzięki Wykopie, właśnie się dowiedziałem, że to nie praktyka, ćwiczenia, wyrabianie dobrych nawyków, umiejętność łączenia smaków czy chęć samodoskonalenia się nie sprawia, że ktoś jest dobrym kucharzem, tylko fakt, że ma się penisa w majtkach XDDDDD
  • Odpowiedz
@Trae: Nie, dzięki wykopowi się dowiedziałeś paru innych rzeczy:

1. Nie potrafisz pisać ze zrozumieniem własnego tekstu pisanego.
2. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
3. Nie znasz znaczenia słów, których używasz.

i bonusowo:

4. "Wpływa na zdolność" nie znaczy "w 100% definiuje jego zdolność" - wpływać coś może w dużym stopniu, w średnim, w małym, etc.
  • Odpowiedz
  • 7
@Dorogon Nawet jeśli poslużyłem się hiperbolizacją w celu podkreślenia głupoty twojej wypowiedzi, to nie oznacza od razu, że nie rozumiem tego, co piszę. Zasady dyskusji wymagają, że jeśli stawiasz jakąś tezę, to ty musisz ją udowodnić, a nie ja ją obalać. Na razie jedyne, co tutaj robisz, to implikujesz, że płeć >ma wpływ< (mniejszy czy większy) na zdolności gotowania nie podpierając swojej wypowiedzi absolutnie żadnym argumentem.
Także oświeć mnie i przedstaw rzetelne
  • Odpowiedz
1. To, że czegoś nie rozumiesz, nie oznacza, że jest głupie.
2. Znowu używasz słów, których znaczenia nie znasz - podasz mi w którym słowniku "seksizm" opisany jest jako "uznawanie różnic pomiędzy kobietami, a mężczyznami"?
3. Nie jest wiedzą tajemną fakt, że kobiety są bardziej "wrażliwe" na smaki słodkie, a mężczyźni, np. na pikantne czy słone. No chyba, że lepsze wyczucie danego smaku w żaden sposób nie wpływa na zdolności przygotowania danej
  • Odpowiedz
  • 0
@Primusek Przepraszam bardzo, ale chyba pomyliłeś osobę, której chcesz coś napisać, bo twój komentarz nie łączy się w żaden sposób z moim.
  • Odpowiedz
@grohol: boże, w dobie internetu idiotyzmem jest zarówno oczekiwanie, że córki będą szkolone przez matki jak i robienie z umiejętności gotowania u faceta jakiegoś wielkiego acziwmentu.
  • Odpowiedz
@Trae: Łączy.

Tak, bo płeć człowieka wpływa na jego zdolności gotowania


No to ja napisałem, że rzeczywiście nie wpływa tak samo jak płeć nie wpływa na siłę, szybkość, czy wzrost człowieka. Masz całkowitą rację.
  • Odpowiedz