Wpis z mikrobloga

@ATR92: znam dwie osoby, które wygrały w sądzie z policją i sm, nie pisali o tym w necie. O innych pisali. Mało mnie interesuje co Tobie i Dworakowi sie wydaje w tym przypadku, sądy mi wystarczą.

Obowiązują znaki po prawej stronie a nie po lewej, za drzewami, plotem czy czyms jeszcze.
  • Odpowiedz
po ulicy jeździ, a ścieżka po drugiej stronie...


@Ozor: ścieżka została zbudowana za panowania wąsacza a więc jest fee, do tego zamieniła pas zieleni w beton i w ogóle to powinien tam być tramwaj, a wszystkie samochody powinny mieć zakaz jazdy po Kielcach, ulice powinny być tylko dla pieszych i pedalarzy, w ostateczności dla komunikacji miejskiej i e-samochodów... myślę, że to autor miał na myśli.
  • Odpowiedz
ścieżka została zbudowana za panowania wąsacza a więc jest fee, do tego zamieniła pas zieleni w beton i w ogóle to powinien tam być tramwaj, a wszystkie samochody powinny mieć zakaz jazdy po Kielcach, ulice powinny być tylko dla pieszych i pedalarzy, w ostateczności dla komunikacji miejskiej i e-samochodów... myślę, że to autor miał na myśli.


@KaktusCK: Masz nasrane we łbie. Po prostu ta "śmieszka" jest dla mnie bezużyteczna. Jadę
  • Odpowiedz
nie, nie ścieżka - pojęcie ścieżki nie istniej w PoRD


@lewactwo: zarówno ścieżka jak i droga dla rowerów są wyrażeniami poprawnymi - ścieżka wystpuje w prawie budowlanym
  • Odpowiedz
@lewactwo: nie do końca - aby droga dla rowerów była drogą dla rowerów...to musi być ścieżką rowerową ( ͡ ͜ʖ ͡)

No ale wiadomo o co chodzi i mało kogo interesuje prawo budowlane w tej kwestii (;
  • Odpowiedz
Jadę z Urzędniczej do Ronda Giedroycia. W jaki sposób mam jechać, żeby cię zadowolić?


@lewactwo: ano żeby mnie zadowolić to możesz pojechać jak na załączonym obrazku. Ścieżka jak na googlu sprawdziłem jest od BP na Grunwaldzkiej to wspomnianego ronda co najmniej... dalej nie sprawdzałem więc nie wiem

Masz nasrane we łbie.


...ogarnij się, bo potwierdzasz tylko stereotyp tępego lewaka.
KaktusCK - > Jadę z Urzędniczej do Ronda Giedroycia. W jaki sposób mam jechać, żeby c...

źródło: comment_FttH7lkNH5Z0f439ew2Cs2GdwJWhoyC2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@demoos: Fakt, ale kilka przykładów było dla ścieżki rowerowej tylko. Nie ma takiego tworu jak DROGA dla rowerów i pieszych.

a nie droge dla rowerów

Ty mówisz o DDR czy ścieżce rowerowej, bo czegoś tu nie rozumiem?
  • Odpowiedz
@lewactwo: Zabrali :/
Dopytałem i już wiem że można, a z mapki wygląda na to że nie masz nawet jak na nią wjechać.
Określenia ścieżka użyłem potocznie.
  • Odpowiedz
@lewactwo:

1. Nadkładać dwa razy tyle drogi

4. Wjechać w krzaki, bo ta DDR nigdzie nie prowadzi


dwa to nie będzie... ale rozumiesz swój debilizm, mając pretensje, że ktoś kto projektował trasę nie wziął pod uwagę gdzie mieszkasz i jaką trasę planujesz? Ewentualnie możesz się przeprowadzić na drugą stronę Grunwaldzkiej... takie same debilne podejście do rozwiązania problemu
KaktusCK - @lewactwo: 
 1. Nadkładać dwa razy tyle drogi
 4. Wjechać w krzaki, bo ta ...

źródło: comment_fthCNKUkWYHADhes96oVPq9DWIA1pFr2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KaktusCK: Coś ty k---a narysował xD Mam jechać lewym pasem pod prąd wiaduktem a potem chodnikiem i łamać przepisy skoro mogę jechać normalnie jezdnią i żadnych przepisów nie łamać?
  • Odpowiedz
że orasz się sam cały czas xD


@KaktusCK: póki co to sam sie orasz xD chcesz zmusić kogoś do nadkładania drogi jeśli ma inna trase bez łamania przepisów xD
  • Odpowiedz