Wpis z mikrobloga

Właśnie teraz mi się przypomniało,że mój "znajomy" ze studiów napisałbym do mnie kiedyś,że ma dobry sposób na dorobienie,ale nie jest to rozmowa na telefon.

Później okazało się,że jeździł na jakieś gównoszkolenia i wciskał wszystkich jakieś kosmetyki i ostatecznie zrezygnował ze studiów.Dopiero niedawno zacząłem sobie czytać o tym całych #mlm i tak mi się to przypomniało.

Tak mnie to teraz zastanawia bo czemu tak bardzo nie chciał mi powiedzieć o co chodzi przez telefon? Rozumiem,że pewnie mają jakieś wytyczne z góry żeby rozmawiać w cztery oczy bo tak łatwiej jest zmanipulować dana osobę czy może chodzi jeszcze o coś innego?
#mlm
JestesTymCoJez - Właśnie teraz mi się przypomniało,że mój "znajomy" ze studiów napisa...

źródło: comment_WjcQFa5elSRY8LvrJaTSUuNMTc891Ore.jpg

Pobierz
  • 8
Tak mnie to teraz zastanawia bo czemu tak bardzo nie chciał mi powiedzieć o co chodzi przez telefon?


@JestesTymCoJez: A jak myślisz? Gdybys przez telefon usłyszal "MLM" To od razu stwierdzilbys, ze to jakies garnki i nie chcesz. Na zywo rozmawia sie inaczej
@JestesTymCoJez: W pewnym momencie przygody z mlm nowi dystrybutorzy dostają skrypt, z którego uczą się, jak zapraszać na spotkania. Skryptu uczą się na pamięć.

Utrzymanie w tajemnicy szczegółów spotkania ma na celu uniemożliwienie ci wcześniejszego zebrania informacji np w internecie i zorientowania się, że to oszustwo.