Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Różnica polega na tym, że mężczyźni nie są tak głupi i atencyjni, żeby tak się ubierać. A kuhwa powinni, żeby zobrazować idiotyzm takiego ubioru.


@dolOfWK6KN:
Jak dla mnie raczej na tym, że nikt nie chce patrzeć na jajka obcych facetów, mało komu wydają się one pociągające i są po prostu brzydkie.
Jak dla mnie raczej na tym, że nikt nie chce patrzeć na jajka obcych facetów, mało komu wydają się one pociągające i są po prostu brzydkie.


@Errad: Wpływ mediów i kultury. Gdyby od zarania dziejów jądra były przedstawiane jako obiekt seksualny i odpowiednio promowane wszędzie w mediach, to by chciały patrzeć. Jeśli nie zgadzasz się z tą tezą, wyjaśnij mi racjonalnie, dlaczego mężczyźni lubią kobiece piersi.
@dolOfWK6KN:
Cycki są obiektem zainteresowania seksualnego nie dlatego, że były pokazywane, a w drugą stronę- były pokazywane bo są obiektem zainteresowania seksualnego. Oglądałem kiedyś film na ten temat i w toku ewolucji przejęły rolę pośladków jako potencjalny wskaźnik atrakcyjności seksualnej.
Pierogów nikt nie pokazuje na reklamach, a na wykopie nawet grozi za to banicja i tu sprawa jest podobna do jajek. Jajka są po prostu obskurne i być może są Kobiety,
@Errad: Mam w takim razie drugie pytanie: dlaczego o (M)ężczyznach piszesz "faceci"? Wychowała Cię samotna matka, która nakazała szacunku do kobiet, a nie nauczyła do mężczyzn?

Nie szukam kłótni, próbuję zrozumieć.