Wpis z mikrobloga

1 186 704 - 715 = 1 185 989

Mirki, #chwalesie, bo tym wpisem przekroczyłem 50 000 pompek zrobionych z Wami. Ostatnio w tagu nie wrzucałem prawie nic, ale miałem ciężki okres w życiu. Nie ma co jednak rozpaczać, trzeba pompować.

Długo byłem na #1 miejscu w wypokowej zabawie, jednak z zaszczytnego tronu zdjął mnie Pan @mintor. Szacunek dla niego, tym bardziej, że już zdążył odjechać na kilka tysięcy. Gratulację.

Tak jak obiecałem, wrzucam zdjęcie poglądowe jak może wyglądać człowiek, który robi pompki w miarę regularnie od kilku lat. Na zdjęciu mam około 78 kilogramów, wzrost - 190 cm, nogi normalne (czyt. bocian ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Zdjęcie robione bez pompy.

Dodatkowo, w pierwszym komentarzu zarzucam sylwetkę, gdy zaczynałem swoją przygodę oraz przystanek bodaj przy 35 000 pompek.

Specjalnie na tę okazję założyłem te same bokserki ( ͡° ͜ʖ ͡°) A by zachować odrobinę anonimowości mam na oczach niebieską opaskę.

#pompujzwykopem #pokazforme #pokazmorde #niepokazoczy #mirkokoksy #streetworkout
Nokiius - 1 186 704 - 715 = 1 185 989

Mirki, #chwalesie, bo tym wpisem przekroczył...

źródło: comment_HciP52BR36uiiPvAxeCkfZgFxG5zGjqT.jpg

Pobierz
  • 20
@Nokiius: Prawilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja się ostatnio znowu opierdzielam, przynajmniej w kwestii pompek, ale przeprosiłem się dzisiaj z siłką, wiec pompować pewnie będę, ale nie tak intensywnie jak kiedyś. Wykorzystaj moją słabość o odzyskaj top #1
@Meritum: @ArktycznaMalpa: @ArktycznaMalpa: @mintor: @jurgenklopp: @RegalWK:

Dzięki Panowie,

Ogólnie, to rozbijam pompowanie na treningi. Zwykle 2 razy w tygodniu. 1 trening to około 250-300 pompek w zależności od dyspozycji.

10 serii po 25-30 zawsze na uchwytach, wąsko, szeroko, diamentowo, z podwyższenia. Do tego robię rozpiętki na piłce.

2 razy w tygodniu podciągam się jeszcze, zwykle 6 serii, po 8 - 10 razy z obciążeniem około 12-13
No to @chonakawe ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Mr_kolek: Polecam chodzić w "M". Serio, większość rzeczy kupowanych po H&Mach, Zarach, Reservdach i tak dalej, dobrze leży na "medium". Problemem jest długość rękawów, ale podwijam i jest git