Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wykopki, mam problem. Od pewnego czasu straciłem zainteresowanie rzeczywistościa. Przestałem się uczyć, dbam o siebię na siłę i w absolutnie elementarny sposób, nic mi się nie chcę, nie widzę żadnego celu. Chciałbym już przestać istnieć. 18 lat, od zawsze przegryw bez dziewczyny, od jakiegoś czasu bez znajomych. Czuje się tak, jakbym był poddawany jakiejś derealizacji, cały czas myślę o czymś abstrakcyjnym, wspominam przeszłość, pragnę się do niej cofnąć. Co jest nie tak? Odżywiam się normalnie, nie palę, jestem praktycznie abstynentem, nigdy nie próbowałem żadnych środków. Niedawno miałem tomografię mózgu - wszystko było ok. Co jest ze mną nie tak? #!$%@? odebrało mi rozum? To wszystko jest już tak nieznośne, że chciałbym nieistnieć.

#przegryw #przemyslenia #tfwnogf #depresja #feels #gownowpis #stulejacontent #derealizacja #depersonalizacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Shyvana
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wykopki, mam problem. Od pewnego cz...

źródło: comment_yn4jFnYVTD0L0VbcX6QFGZwdVr7GZMX8.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Też miałem taki okres i cudem zdałem studia. Tylko, że ja chodzę / chodziłem spać o 3 czy 4 w nocy, bo wtedy lepiej myślę i coś fajnego robiłem jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD Może też późno kładziesz się spać? Ja niekiedy spałem po 3 godziny.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 18 lat to jeszcze młody jesteś. Gdybym ja był na twoim miejscu to zacząłbym najpierw od zadbania o siebie. Schudnij, idź na siłownie, kup sobie jakieś kosmetyki itp. Dbając o siebie lepiej się czuję. Po drugie to szybciej zaczął bym robić coś żeby zarabiać pieniądze, no one dają duże możliwości. Może za dużo inni, albo ty od siebie wymagasz i to powoduje depresyjne myśli?
  • Odpowiedz
OP: @MINDGAME: tak, chodzę po 2 i cały czas myślę, w nocy moje msli są kreatywne i dotykają w sposób racjonalny tematów filozoficznych, w dzień myślę o jakichś urojonych, futurystycznych rzeczywistościach.
@PrzegrywWykopek: ja je zaakceptowałem już dawno i chciałem z tym walczyć, ale od pół roku pogrążam się we śnie

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

AnonimoweMirkoWyznania - OP: @MINDGAME: tak, chodzę po 2 i cały czas myślę, w nocy mo...

źródło: comment_smb2CbGNwa4vtz16XDVVMnY8KvYWLbgR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz