Wpis z mikrobloga

@ZIELONECZKA_WSCIEKLA: Nie wiem czy cie to obraza, ale tylko lewak pieprzy akie glupoty, ewentualnie jestes bezmozgiem, ktory pwtarza bezmyslnie, to co reszta baranow. Juz od sameg początku, pl dysponując dowodami z tvn i onetu, plujecie pianą, ze wina pis, pis chce zniszczyc 21letnie dziecko, a tak naprawde gowno wiedzieliscie. A ostatnie informacje mowia raczej o tym, ze to prawdopodobnie jego wina. Z nagran wynika, z ejechali z predkoscią 50-60km, a
  • Odpowiedz
@sonep: zobaczymy co sad stwierdzi, tak jak w przypadku tego strasznego peło stwierdzil. jesli sad jest niezawisly to nie ma problemu. a jesli prokurator generalny zbigniew ziobro naciska na sady to przyda sie kasa na obrone. capisce?
  • Odpowiedz
a ja ludzie dają księżom to nazywacie ich prostakami i ciemnogrodem XD i wtedy już nie ma wydawania pieniędzy na co ma się ochotę XD


@Dzonzi: Dokladnie. A "przciecież to wolny rynek, nikt nikogo nie zmusza"
  • Odpowiedz
sam dałem 5 zł i czemu cię to boli, że nie dałem tobie? XD


@Maciek5000: No wiesz troche to glupie fundować nowy samochod komus, kto spowodowal wypadek.
  • Odpowiedz
@frogfoot: Tak boli mnie wasze n----------e mozgowe. Lepiej zbierać kase na czyjąś bryke za 80k, zamiast pomoc tym, ktorzy faktycznie tego potrzebują
  • Odpowiedz