Wpis z mikrobloga

Mirki mam duży problem z telefonem mi4c. Musze wgrać nowy soft jednak napotkałem na poważne problemy.

1. Telefon posiada oprogramowanie MIUI 8.1 Stable 8.1.3.0 (LXKCNDI)

2. Telefon ma zablokowany bootloader i nie posiada TWRP

3. Nie mogę wgrać przez upgrade miuiMI4c6.1.21d1d054460d5.1 ponieważ system nie pozwala

4. Telefon jest widoczny w trybie ADB Devices (WIndows 10), jednak nie ma go widocznego w trybie Fastboot Devices. Mam wgranie nowy MIflash, mam XiaoMi Center, Minimal ADB and Fastboot Files, Qualcomm drivers.

5. Podczas podłączenia w trybie fastboot telefon jest widoczny w menedżerze urzadzeń jako  Kedacom USB device, nie jako Android Phone. Po usunięcie urządzenia, odłączeniu i podłączeniu na nowo telefon znowu jest widoczny jako Kedacom USB device

Czy znacie jakiś sposób, aby zflashować ten telefon i wgrać nowy soft? 
#xiaomi #mi4c #android
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asd1asd: @Lord_Jim: @arturfartur: @sylwke3100: Dobra, udało się podziałać. W trybie fastboot usunąłem urządzenie Kedacom USB device, kilkając odinstaluj sterownik i zaznaczając opcję usuń oprogramowanie tego sterownika. Reset komputera, ponowne podłączenie telefonu. Tym razem w menedżerze urządzeń zainstalował się jako LeMobile cośtam cośtam. W wierszu poleceń urządzenie stało się widoczne w fastboot devices. Następnie polecenie fastboot oem edl, pozwoliło wprowadzić go w tryb edl, i
  • Odpowiedz