Wpis z mikrobloga

Mircy, protip jaki może uratować wam życie nie tylko w Walentynki (dla mnie to tylko wtorek 14 lutego i dzień nóg...), ale również utrzymywać ciśnienie w krzyżu na niskim poziomie.

Warto trzymać gdzieś zabunkrowane trochę babskiego shitu za 5-10-15zł z Aliexpress - wisiorki, kolczyki, bransoletki, zegarki, figurki etc. plus trochę małych torebek na prezenty i używać go w odpowiednim momencie z odpowiednim wprowadzeniem - "a bo wiesz widziałem coś ładnego i od razu stwierdziłem że ci się spodoba, zgadnij w której ręce..." (a najlepiej w spodniach).

Działa na podkręcenie atmosfery, wstęp do loda, poprawę babskiego humoru i jako koło ratunkowe jak o jakimś babskim shicie się zapomni. Dzisiaj uratowało mi dupę w Walentynki.

Z drugiej strony nie ma co się różowym dziwić, też bym się cieszył gdybym jakiegoś multitoola, narzędzia, piwo czy inne męskie rzeczy dostawał :-)

Jedyny minus takiego rozwiązania jest taki, że trzeba raz na 3-4 miesiące uzupełnić stany magazynowe i pilnować żeby nie zamówić takiego samego bo wtedy wtopa....

Muszę chyba zacząć walczyć o równouprawnienie niebieskich bo to po raz kolejny udowodniło że kobietom jest łatwiej - 90% tego co spieprzą czy o czym zapomną są w stanie załagodzić oralnie ;)

#walentynki #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #seksy #protip #niebieskietipy #niebieskiepaski
Wujek_Fester - Mircy, protip jaki może uratować wam życie nie tylko w Walentynki (dla...

źródło: comment_k11VWWpgcJL4AveyhNQK5g3B6zYyjxRi.jpg

Pobierz
  • 12
Muszę chyba zacząć walczyć o równouprawnienie niebieskich bo to po raz kolejny udowodniło że kobietom jest łatwiej - 90% tego co spieprzą czy o czym zapomną są w stanie załagodzić oralnie ;)


@Wujek_Fester: ale to akurat juz jest efekt upodoban facetow... Stawiajcie wyzsze wymagania, to nie bedzie takiego problemu :P