Wpis z mikrobloga

@Vojak:
Redmi Note 3 na mediateku i Redmi Note 3 (PRO) na snapdragonie, każda wersja obsługuje LTE, ale jest też dodatkowa wersja na snapdragonie z obsługą B20 która obsługuje częstotliwość 800mHz LTE, telefon jest wtedy większy o 2mm. Częstotliwość ta przydaje się na zadupiach.
@Vojak: z rn3 jest ten problem, że kończy się jego sprzedaż i ceny są wyższe, ostatnio w sumie wszystko jest bardzo drogie. Snap gwarantuje przyzwoite zużycie baterii i większe wsparcie społeczności, dlatego polecałbym Ci skupić się na nim.
U goldwaya 2/16 na snapie jest podobnie cenowo z tym co dałeś

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-Official-Global-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-650-Hexa-Core-5/311331_32673979702.html?spm=2114.12010612.0.0.VgLUEj
@gabriel172pl: no właśnie zastanawiam się nad 2 i 3GB RAM. Ale z tego co mi się wydaje to 2GB RAM jeszcze w zupełności wystarczy do normalnego działania nie? Zwłaszcza, że nie gram w gry 3D. Jedynie Internet, nawigacja, Yanosik itp..
@Vojak: ramu nigdy za wiele. Miałem rn2 i te 2gb ramu do codziennego użytku wystarczało, jednak jeżeli chciało się przełączyć między 3-4 aplikacjami to było z tym gorzej. Uważam, że 2gb to jest minimum, a powyżej zawsze lepiej.
@Vojak nigdy nie kupuj telefonu który ma mniej niż 32 GB pamięci wewnętrznej. W miui nie przeniesiesz aplikacji na kartę a samo spotyfy potrafi zająć kilka giga. 2 GB Ramu da się wytrzymać ale jak chcesz żeby wszystko działało idealnie to minimum 3
@gabriel172pl: ja mam teraz Meizu M2 Mini z 2GB RAM i swobodnie korzystam z tego co potrzebuję więc chyba by było OK.

@MichalQ20: ale mówisz to ze względu na ich system czy ogólnie? Bo mam 16GB pamięci teraz w telefonie i w zupełności mi wystarcza. Spotify nie słucham, mapy mam online z Google więc nie ściągam. Aż tak źle jest z 16GB?